• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži sv.Valentýn

DeletedUser

Guest
Není to žádné tajemství, stačí jen přečíst zadaní soutěže :)
r75zyOX.png
 

DeletedUser41061

Guest
Děkuji za odpověď.
Toto jsem přehlédl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35385

Guest
Soutěžní práce, které splňují zadání budou vyhodnoceny a výsledky budou vyhlášeny zde,

nejdříve však po neděli, 22.2.2015.
 

DeletedUser40698

Guest
A nešlo by prosím, dát i ty ostatní výsledky těch kdož splňovali podmínky soutěže a na jakých místech se umístili?
Nebo je to tajné?
 

DeletedUser

Guest
Ze čtyřiceti osmi účastníků řádně splnilo zadání třicet pět. Z tohoto počtu bylo vybráno osm oceněných. Zbývající hráči získali zanedbatelný počet bodů nebo také žádné.
Hodnocen byl celkový estetický dojem, u něhož jaksi nelze určit kritéria. Každý má jiný vkus, není to hokej, kde se řeší fakta - píská se zakázané uvolnění, hra vysokou holí nebo přibude bod v podobě gólu :)
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Jejky to je ale překvápko,v takové obrovské konkurenci jsem ani nečekala,že se na to mé dílko někdo koukne,děkuji:blush
 

DeletedUser29495

Guest
Ze čtyřiceti osmi účastníků řádně splnilo zadání třicet pět. Z tohoto počtu bylo vybráno osm oceněných. Zbývající hráči získali zanedbatelný počet bodů nebo také žádné.
Hodnocen byl celkový estetický dojem, u něhož jaksi nelze určit kritéria. Každý má jiný vkus, není to hokej, kde se řeší fakta - píská se zakázané uvolnění, hra vysokou holí nebo přibude bod v podobě gólu :)

Pff ..

To jsem nevyhrál ani 50 pb jako cenu útěchy ? :eek: :D ani po 6 letech (teoreticky) nepřetušeného hraní ? :eek: :D
 
Nahoru