• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži: Velká zimní soutěž

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16561
  • Vytvořeno

Které tapety byste si vybrali na pozadí?


  • Celkový počet hlasujících
    86
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser3767

Guest
Body za soutěž jsou rozeslány.

Pokud jde o anketu, psal jsem, že je jen orientační, že k ní bude přihlédnuto jen při případné rovnosti bodů.

Olasm, málo chodíš na fórum, jinak by sis tu přečetla, že jsme několikrát upozorňovali, že Vaše tapety musí splňovat rozměry, i zde byly uvedeny odkazy, kam práce uložit. Bohužel, ke své škodě, neudělala jsi to.

A pokud jde o obrázek Miškase, ten je právě z těch, co neměly ani předepsané rozměry a ani to pozadí nebyl jím vytvořený originál, ale upravený ze stránek nějakého polského hnutí.

Na fórum chodím, viděla jsem rozměry a dělala jsem to podle toho. Když obrázek rozklikneš a uložíš, bude v rozměru, který byl předepsaný. Ale o mě nejde, Spíš jesm vyjádřila názor, že bych preferovala práci náročnější a samostatnou a ne jen stánutý obrázek někde z netu a v něm vloženou popstavu nebo jiné. Nejsem sama, co tamm takový obrázek mám. Prohlížela jsem si všechny. Tak jinak zdravím a hezkou hru.
 

DeletedUser37783

Guest
napr. ja som stiahol iba pozadie a postavu, inak som sa snažil ostatné vytvoriť- ukazovateľ s vyrytým nápisom, červený mesiac, krvavý kapor :) môže to znieť jednoducho, ale celkom to zabere času :) čiže niektoré obrázky aj keď sa zdajú iba niečo dotvorené, nemusí to byť práve najľahšie
 

DeletedUser16561

Guest
Tak pred pár dňami už výherca dostal svoj balíček domov. Poslal nám fotku, ktorú Vám ukážem.
Na fotke sú produkty, ktoré si výherca vybral sám. Jedine obmedzenie z našej strany bolo 1 500 Kč.

Screenshot_2014-01-22-19-57-17.jpg
 

DeletedUser37060

Guest
to aj s tou podložkou? :D tú by som to 1500 korunovej poukážky na nákup elektroniky nezahrnul... :D
ale pekne, teraz bude kmeny klikať jedna radosť :D

a vlastne nech bude klikať kdekoľvek, tak si na kmeny spomenie :D
 

DeletedUser16561

Guest
Aj s podložkou. Víťaz si mohol vybrať sám čo chce. ;)
 

DeletedUser37060

Guest
no, aby to nikto nebral ako výčitku... :)

ja som to myslel tak, že tá poukázka bola definovaná ako poukázka na nákup elektroniky.
Podložka na myšku nie je elektronika. Iba že by bola :D (za predpokladu, že nesviety, nie je vyhrievaná ale s reprákom... :D nič iné ma nenapadlo...) :D

ale je fakt hezká :) :great
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nejspíš byla na dorovnání ceny, tak když jdeš do PC obchodu, koupíš tam nejen podložku, ale třeba i tašku na notebook. A také v ní není žádná elektronika. :)
 

DeletedUser37060

Guest
no jo :) to chápem...

ale na stravenky tiež nepredávajú nožík aj keď si ním krájam jedlo :D (len prirovnanie)
 
Nahoru