• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži: Velká zimní soutěž

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16561
  • Vytvořeno

Které tapety byste si vybrali na pozadí?


  • Celkový počet hlasujících
    86
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser28967

Guest
Ahóóój Biblosi :) Znáš mě, já hlava děravá na tu literární jsem úplně zapomněl :)
 

DeletedUser36295

Guest
Mám problém, dělám něco takového prvně a obrázek mi nejde nahrát do přílohy, protože je velký. Ale má jen 4,7 MB.... Menší už být nemůže, protože je 1920 x 1080 , co s tím? Děkuji
 

DeletedUser13945

Guest
Mě se taky nevešel... nahrej někam na server a vlož z URL ;-)
 

DeletedUser36295

Guest
Příspěvek bude ignorován, v pravidlech je napsané, že má být v příloze.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nemať, nic takového v pravidlech není. Při těchto soutěžích jsou akceptovány jak obrázky vložené přes sponku, tak obrázky vložené jako odkaz na URL adresu. Rozhodující je, aby měly předepsanou velikost, což se sponkou je poněkud problém. Ona obrázky zmenší. (Moje vlastní zkušenost řadového uživatele fóra.)

Takže žádám všechny soutěžící, aby si tu velikost obrázků překontrolovali, jak se projevuje tady, po vložení přes sponku. Nemusíte kvůli tomu nic mazat, ani rušit, jen prostě ještě dejte obrázek na nějaké úložiště a vložte ho do svého prvního příspěvku znovu - přes tlačítko upravit. Prosím, ale zvolte takové úložiště, kde není potřeba opisovat nějaké kódy a obrázky stahovat. To většinou dost každého odradí. Jsou i jiná, kde se stačí zadarmo zaregistrovat a kdy je možné obrázky přímo přenést sem. A uživatelé je vidí hned a bez stahování.
 

DeletedUser31120

Guest
Lidičky, soutěž nám teprve odstartovala a už tu je dost pěkných obrázků, ale je škoda, že 80 % obrázků nesplňuje daná kritéria, což jsou rozměry - ty tam zlobí pořád.

Obrázky nedávejte přes sponku, ale přes nějaké úložiště, ale můžete použít sponku jako náhled.

Přes sponku se obrázek vždy o nějaké % zmenší a pak to vypadá, že rozměry nesplňuje:

ImgHosting.cz
Tinycip.cz

Existuji i jiné úložiště ale vypsal sem jen 2 :)

Tohle jsou úložiště na které obrázek vložíte a server vám vygeneruje link a ten sem vložíte

Kód:
[IMG][/IMG]

Příklad ->
Kód:
[IMG]hahaha[/IMG]

Místo hahaha tam dáte odkaz, který vám to úložiště vygenerovalo ...
A pak prosím dejte ještě obrázek do spoileru děkujeme a nebo sem dejte pouze odkaz, který vám to úložiště vygenerovalo - to stačí také.

Prosím, kdo nechápete, pročtěte si znovu Podmínky soutěže ODKAZ

Snažíme se vám pomoci, tak to nějak zkuste opravit.




Lamač:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Tady se to hemží jak při povánočním výprodeji. :D
Už na tom svém pracuji, ale je ještě nehotový.
 

DeletedUser27099

Guest
Chtěl bych se zeptat, pokud vložíme první obrázek můžeme ho poté nahradit jiným druhým obrázkem, který budeme chtít zařadit do soutěže místo našeho prvního výtvoru ? .. A ještě jedna maličká otázečka, kdy bude vyhlášení nejlepšího výtvoru ? :)
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Obrázek určitě nahradit můžeš, ale pamatuj na to, že jako soutěžní obrázek se počítá jen ten, co je v prvním příspěvku!!

Vyhlášení bude někdy po skončení soutěže.. a vzhledem k tomu, že soutěž končí 31.12.2013 tak si ještě chvíli počkáš :)
 
Nahoru