• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži: Velká zimní soutěž

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16561
  • Vytvořeno

Které tapety byste si vybrali na pozadí?


  • Celkový počet hlasujících
    86
  • Anketa uzavřena .

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Vybírat nejlepší bude DK tým.
 

DeletedUser34242

Guest
Zajímalo by mě, zda bude Support team při vyhodnocování soutěže přihlížet i na vhodnost obrázků. Resp. na to jak obrázek vypadá na ploše počítače. Nerada bych se dočkala toho, že vyhraje wallpaper, který je sice krásný, ale na plochu nepoužitelný.
 

DeletedUser36491

Guest
Tak nebude to vybírat jenom support team, ale celý DK tým .. :p

Jinak podle čeho budeme hlasovat, to si necháme pro sebe.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Vybírání vítězů bude náročné, proto jsme pro případ nerozhodnosti hlasů na některém pořadí vytvořili i tuto hráčskou anketu. Předem upozorňuji, že Vaše hlasy budou jen poradní, ale může k nim být přihlédnuto při nerozhodném hlasování v týmu.

Máte možnost udělit více hlasů, hlasujte prosím objektivně a bez ohledu na to, kdo je s kým kamarád. :hi
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zajímalo by mě, zda bude Support team při vyhodnocování soutěže přihlížet i na vhodnost obrázků. Resp. na to jak obrázek vypadá na ploše počítače. Nerada bych se dočkala toho, že vyhraje wallpaper, který je sice krásný, ale na plochu nepoužitelný.

Samozřejmě k tomu budeme přihlížet. V tomto případě platí tedy dvojnásob, že méně je někdy více, neboť přeplácanou tapetu s obrázky a nápisy nechce na plochu svého počítače asi nikdo.
 

DeletedUser34242

Guest
Samozřejmě k tomu budeme přihlížet. V tomto případě platí tedy dvojnásob, že méně je někdy více, neboť přeplácanou tapetu s obrázky a nápisy nechce na plochu svého počítače asi nikdo.
To jsem velice ráda :) děkuji za plnohodnotnou odpověď
 

DeletedUser38206

Guest
Skromně jsem nehlasoval pro sebe.:D Ale spíš nechtěně, nebyl to záměr.:cry
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem zvědav, jak to vše dopadne. Chtěl bych se zeptat, na kdy se tak plánuje celkové vyhlášení soutěže... :)
 

DeletedUser37060

Guest
dúfam že sa bude prihliadať aj na originálnosť a neobyčajnosť :-D môj vrtuľník musí zabojdovať :shock:pardon
 
Nahoru