• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži Veselka na Divokých kmenech

DeletedUser

Guest
Vážení hráči a hráčky, zde můžete diskutovat o soutěži :hi
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
3x jsem se zúčastnil literární soutěže, 2x jsem to vyhrál, asi se do této soutěže zapojím pokud mě něco napadne. Hodně štěstí všem. :cool
 

DeletedUser

Guest
Jak vám to jde?
Doufám, že pilně pracujete na svých dílech a brzy si je budeme moci přečíst :hi
 

DeletedUser41648

Guest
Taky se zapojím. :) Škoda, že to má omezenou délku :( 300 slev není skoronic
 

DeletedUser

Guest
Odpovím Ti trošku obšírněji.
V zadání je napsáno, že mají soutěžící zapojit fantazii a smysl pro humor. Také je tam psáno o dívce. Přiznám se, že varianta homosexuálního páru mě při zadávání soutěže skutečně nenapadla.

Co s tím? Záleží jen na Tobě. Pokud si za svým příběhem stojíš, nechej ho v původní podobě a neber ohledy na ty, kteří jej budou nějakým způsobem hodnotit. Pokud jsi znejistěl, uprav jej, ještě je čas.
 

DeletedUser36844

Guest
Dotaz: můžu napsat i víc, než 300 slov? Do 300 slov se těžko vymýšlí něco lepšího.. Nicméně zkusím to nějak napsat, ale nevím.. Vadilo by třeba 350 slov? (Chápu, že tu nechcete mít romány, ale i tak :D )
Předem díky za odpověď, smuffi.


e: tak jsem asi blbá, nebo ospalá, ale odpověď je napsána nahoře... :D tak položím dotaz jinak:
můžu napsat souvislý příběh, ale zvýraznit třeba jen tu část, která se má počítat? aby to mělo i nějaký úvod.. neumím psát krátce :( :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Podmínky a pravidla mohou být v průběhu soutěže změněny ze strany DK týmu, nikoliv ze strany uživatelů fóra.
Je to jen na Tobě, jestli dodržíš daná pravidla soutěže nebo ne a tím se vystavíš riziku, že právě Tvoje dílo nebude do soutěže zařazeno.

Osobně se domnívám, že Pravidla jsou srozumitelná. Zároveň ale chápu, že každý si je může vysvětlovat po svém a pokusí se třeba vyjednat změnu... protože kdo se nezeptá, ten se nedozví :cool

Pro jistotu zopakuji Pravidla soutěže prostřednictvím tohoto odkazu
 

DeletedUser

Guest
Pokud uvažuje o tom, že se zúčastníte, máte poslední tři dny!!
Pravděpodobnost výhry je velká :hi
 
Nahoru