• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser

Guest
Super soutěž,jen se mi výsledné přání nechce zde zobrazit. Asi jsem dřevák :)
Po delším souboji se mi to přeci jen podařilo. Jen se mi do vytvořeného vlákna vloudili další lidičky bez mého souhlasu,tak je tam již výtvorů více.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36619

Guest
Vesnice u wikingu2

Omlouvám se ale nevím jak se sem dává ta fotka to téma jak ho založím :/
 

Přílohy

  • Divoké kmeny foto upraveno.jpg
    Divoké kmeny foto upraveno.jpg
    91,6 KB · Zobrazení: 19

DeletedUser36623

Guest
Doufám že všichni pochopí moje sdělení v přání :)
 

DeletedUser34582

Guest
Niektoré výtvory sú fakt pekné...možno sa zapojím ak ma prejde táto na .... nálada
 

DeletedUser

Guest
Můžu se zeptat jak se hlasuje?

Pokud to už někde bylo řečeno tak se omlouvám ale nemohu to najít. Myslím že není problém mi to napsat :) Dík
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nehlasuje se, jen se hodnotí a to tak, že přímo do založeného vlákna napíšete svůj komentář.

Práce, které nebudou v samostatném vláknu - nebudou zařazeny do soutěže. V tématu pro soutěžní práce si zvolte nabídku Nové téma a tam svoji práci vložte. Kdo "vleze" někomu jinému do soutěžního vlákna - bude diskvalifikován.

Takže všichni, kdo jste to zatím neprovedli správně - opravujte, napravujte! :hi
 

DeletedUser36491

Guest
Jak koukám, tak skoro všichni dělaj obrázek na stejném prinvipu (stará listina otrhlá) a lidem se to líbí, cení se tu i originalita?
 
Nahoru