• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser34582

Guest
Ty vieš čo bude na velku noc ? :D radšej skús menovky na zraz :D

Nehlasujem radšej :D je trochu blbé všetko to tam odklikať až na seba :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
Neviem čo bude. Vlastne ani neviem či niečo bude. Iba myslím na to, že ak bude tak bol by som hneď prvý čo sa zúčastnil :)
 

DeletedUser36491

Guest
Přesně drekt :D

Jsem zvědav kdo bude hlasovat, když skoro všichni, co chodí na fórum to zkusili :D
No vlastně mohou ti, co vypadli.
Jinak jsem hodně rád, že jsem aspoň postoupil a tím vím, že nemám nejhorší dílo a to mi stačí. :)
 

DeletedUser34582

Guest
Tam je každý nie ? :D ak na niekoho zabudli tak povec koho :D oni nerobili výberové konanie :D nieje tam iba chudáčka saakal :(
 

DeletedUser

Guest
Hlasovat může každý, tj. i ti, kteří se soutěže zúčastnili a postoupili dále. Přičemž hlas mohou i sami sobě, ale to pak anketa postrádá smysl. :)

Do soutěže se přihlásilo celkem 38 hráčů, přičemž všechna soutěžní díla se nám líbila a za všechny velmi děkujeme, bohužel ač neradi, po dlouhých diskuzích jsme vybrali pouze 25, kteří postupují dále a utkají se o Vaše hlasy v této anketě.
Drekte, do ankety by se nám více jmen nevešlo + Sakaalka je v Dk týmu.
 

DeletedUser34582

Guest
Jaj aha :D a čo tam robím ja ? :D sorry nečítal som poriadne :D
 

DeletedUser34582

Guest
Vidíš, že sa zhodneme :D ale nemôžeme byť dvaja :D a keďže si v DK týme tak tam nie si :D
 
Nahoru