• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser36940

Guest
Dorektíku :)

já jsem se soutěže, kterou pořádá Dk tým účastnila poprvé :) Lidi, kteří už se několikrát účastnili soutěží mají představu asi tak hrubou co u Dk týmu zabírá a co ne :) Já jsem vbc neměla představu jak to mám napsat. Prostě jsem to jenom nějak napsala. Nevěděla jsem že je potřeba úvést i jak já tomu říkám "úsměvná polopravda"
Říkám, úplně poprvé jsem se účastnila soutěže a jelikož už nechodím do školy a nwm co s časem ráda se zúčastním i jiných dk soutěží :)
A na každýho jednou dojde štěstí a podaří se mu něco vyhrát :)

direktíku, nemusíš se vzdávat místa v top20, které ti právem patří :) Já respektuji, že moje slohovka neoslnila :)

Jak já říkám "vše je jednou poprvé" První účast na soutěžích Dk týmu, první děvče, první hoch, první dítě, první vnouče, první polibek..... dál psát nebudu nebo by mně blokli za vulgaritu :)
 

DeletedUser36641

Guest
erny5 mi něco říká .. :)
myslím, že jsem si s ním kdesi hrál.. :D

Jinak můj hlas patří Lotůsku :p
 

DeletedUser34582

Guest
:D no vidíš :D ja sa súťaže účastním už neviem koľký krát a stále nič z toho :D ale ide proste o to napísať to tak aby to chytilo čitateľa :)
Ďalej si domyslíme :D :D

Keltičko Tebe hovorí každý niečo :D hlavne, že ja si nespomínam :D a neviem čo to neboli SK svety :D :D nejaký 3 :D to by som musel hľadať toho hráča :D
 

DeletedUser36641

Guest
Nevím jestli ten nick byl stejný, nicméně minimálně s někým podobným jsem hrál.
Možná s původním majitelem? :D

Nicméně tento nick mám od 22 světu, čili si mě rozhodně předtím neznal :p

Ale to sem nepatří. :)
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Nevíte někdo, kdy se konečně vyhlásí výsledky této soutěže? :D
Sice nemám šanci, ale chci vědět zda jsem skončil poslední. :D

Vaše kmenová lamka,
šachlik

____________________________________________________________________________________________________
Jsem strašná svině.
 

DeletedUser

Guest
Ja som sa prihlásil do 2. súťaže. Predtým som tipoval F1 a to tak, že som musel tipovať v piatok, pričom kvalifikácia bola až v sobotu a výsledky až okolo 15:00. Moc veľká šanca to teda nebola. Ale berem to športovo. Sláva víťazom, česť porazeným :DDD
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Na to bych nejspíš vsadil ;)
Dva týdny pryč, a zatím žádné výsledky.. :-/
Projednou by se mohla udělat umístěnka všech hráčů, at každý ví, jak obstál (jelikož si nevěřím na tu TOP 3, a chci vidět jak jsem dopadl) :D
 
Nahoru