• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno Vytvořeno

DeletedUser36491

Guest
Zde diskutujte k soutěži, prosím o dodržování pravidel.
 
Nepominutelnou podmínkou pro zařazení do soutěže je, že přáníčko bude obsahovat obrázek šípu nebo luku (nebo obojího), na velikosti a provedení nezáleží, a že jej věnujete nějaké hráčce či hráči ve hře.

Tak som teda zvedavý ako ma máte radi :heart :heart
 
:D ja venujem Róbertkovy :D drž prsty nech zajtra neidem do školy :D :D

môže byť obrázok gif ? :D
 
Jejku, já se moc těším ! :)
Tady bude všude spousta srdíček... A samý vyznání a přání ;)
Paráda :)
 
Ahojte, chcel by som sa opýtať, či tam musí byť, že komu to venujem, alebo stačí, že "venujem Tebe" ?
 
Zpět
Nahoru