• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno Vytvořeno
Vyhlášení bývá většinou týden po konci soutěže aspoň myslím
 
Spustili jsme 2 soutěže, proto se to trošku protáhne asi, každopádně se nebojte, nezapomněli jsme na Vás. :)
Snad to bude co nejdříve.
 
ahoj lidi, ja jsem tu naprosto novej a chci se zeptat jak probíha vyhodnocení , jestli ma možnost hlasovat každý nebo to vybíra pouze team DK .
 
v Anketě jen hlasuje DK TEAM pokaždé ;) kdyby hlasovali hráči je to nespavedlivé díky tomu že si někdo u kámoše poprosí o hlas
 
Ve Vzpomínkové soutěži se spustí hlasování mezi hráči, ale rozhodne DK tým.
 
Zpět
Nahoru