• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno Vytvořeno
:D aj keby zeli hlasoval za Teba ostatok teamu hlasuje za kvíteček :D takže smola :D
 
super díky, a to se musej sejít všichni? (to by bylo na dlouho :D ), nebo jenom forum modérátoři a ty?
 
Tak to je fakt husti .
A jo díky moc všem že mi tak ochotně odpovídáte, protože ja jsem
hral spoustu her, ale nikde nebyla taková aktivita mezi správci a hráči jako je tady.:great
 
Nemáš za čo. ;)
Som rád, že si spokojný. O to viac máme chuť pomáhať ďalším hráčom :cool
 
Zpět
Nahoru