• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30368
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Tudíž si ,ale myslím ,že nějaké hlasování je tedy úplně zbytečné:(
Prosím pěkně, jak víš, že výsledky ankety nepoužíváme při vyhodnocování soutěže? Jen tak pro zajímavost: používáme je.)

Prostě si myslím ,že pokud to jako lidé chceme někam dotáhnout ,tak se jim musí začít věřit a zkusit to.

Proto prosím zkuste nechat hlasovat lidi a já pak ,když tam bude podvod klidně těch tisíc premium pošlu ad je spokojen.
Jednou jsme to zkoušeli a dopadlo to naprostým fiaskem. Co více potřebuješ slyšet? :king
 

DeletedUser11059

Guest
rychlíku, píšeš, že by měli v DK týmu věřit lidem a zkusit veřejné hlasování (důvody máš nejspíš asi podjatost rozhodujících), naprosto stejně můžou moderátoři říct, že by měli hráči věřit jim, že podjatí/zaujatí nejsou.

Jisté sympatie a antipatie mohou vždy rozhodovat, a je jedno, kdo má to důležité slovo. Zda hráč, nebo člen nějakého týmu. A pokud bych měl být důkladný, pak právě členové týmu jsou přímo nabádáni a je jejich "povinností" být nestranní. Nenechat se ovlivňovat "zakoukaností". Nebudu tvrdit, že už i v podvědomí něco nepracuje tak, že i tito členové mohou být nevědomě zaujatí, ale snaží se (alespoň většina) toto vůlí potlačovat. Hráči jsou tohoto odproštěni. Velká většina z nich vidí to, o co jde přeci především - ZISK -, a jsou schopni ne zrovna povedený kus vyzdvihnout až na Olymp.

Jednou se to tu zkusilo, a překvapivě zvítězil a druhý byl někdo, kdo se na veřejném fóru prvně zaregistroval a dostali neuvěřitelný počet hlasů od nicků, jejichž příspěvky bys tu nenašel. Snaha těch, co si to zasloužili byla "poplivána" samotnými hráči.

Ačkoliv si mohu myslet, že u některých (a je jich menšina) by v jistých případech mohla osobní zkušenost z části ovlivnit úsudek, pořád věřím tomu, že výsledek je nakonec mnohonásobně korelktnější, když rozhodují oni, nežli v případě, kdy by o rozdělení PB za snahu a čas měli rozhodovat jen a pouze hráči.
 

DeletedUser34217

Guest
Ale proč do prkýnka budu psát kámošům ?? je to blbá soutěž o 100 Kč(500 bodů) je to pro srandu.

Já vím ,že tu bude někdo podvádět je mi to jasné jsou to češi.

Ale i tak bych to prostě udělal:D

Naučte lidi ad nepodvádí ,u nás se spíš dělají všelijaká možná opatření okolo.

každý si udělá o tom obrázek sám přece.

Když bude chtít někdo podvádět ,tak bude podvádět i ted a moderátoři tam nemusí psát ,že budou přihlížet k hlasování.

Proč se teda hlasuje???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36641

Guest
Nemusíš hlasovat. Nemusíš se dokonce soutěží ani účastnit.
DK tým to takto nechává z důvodu toho, že i hráči jako já, nebo Ty mohou a mají nárok na svůj názor. Kdyby DK tým uzavřel veřejné hlasování, objevil by se tu nějaký jiný "šoumen", který by tu brečel o tom, že nemá šanci třeba nějak ovlivnit to hlasování - dát hlas kamarádovi - nebo dílu, které se mu líbilo. Je zde plno hráčů (já mezi ně patřím), kteří zde čtou všechny příspěvky a k čemu by nám potom bylo, kdyby to vše přečetli a pak se nemohli k tomu ani vyjádřit, nebo udělit svůj drahocenný hlas.
V posledních hlasováních jsem viděl to, že se zde sesbíralo nějakých 50 - 70 hlasů pro myslím 20 lidí, přičemž jsem hlasoval jako třetí a všichni hráči, kteří byli v hlasování měli stejný počet hlasů - tedy dva, což mi přijde jako pitomost ale dobrá. (ale to jsem zase odbočil od tématu - fňuk :cry)
 

DeletedUser16561

Guest
No je tu veľa dobrých prác. Som zvedavý na celkového víťaza.

Veľa šťastia zúčastneným !
 

DeletedUser11059

Guest
soutěž končí zítra s půlnocí, ještě je čas ...., anketa bude nejprve 25. a možná i den na to
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Sakra, už dva týdny se nemůžu dočkat až uvidím vítěze a zelí to v pohodě přesune :wacko
 

DeletedUser30368

Guest
To je uzávěrka a anketa podle, které se budeme také orientovat. Poté si dáme čas na vybrání vítěze s přihlédnutím na hlasování. Do konce měsíce by to mělo být vyhlášené :)
 
Nahoru