• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser16561

Guest
Nemusia to robiť iba ženy. Ja som bol vždy názoru, že domáce práce sú ženská robota. A teraz už dva roky si musím všetko robiť úplne sám. Postupne sa mením na žienku domácu. :lol
 

DeletedUser25426

Guest
To je něco jinýho - taky umím uklidit a uvařit :) Ale malování vajec patří k velikonočnímu rituálu - a když začnu malovat vejce, mohla by mě potom manželka taky nahánět s pomlázkou po pokoji :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, že bychom založili nové tradice?

Tak, ale proto je tam ta pomlázka - ženy a dívky kraslice, muži a hoši pomlázku. ;) Když to bude naopak, ze soutěže to vyloučeno nebude. Ale kupované kraslice a pomlázky opravdu ne. Naučit Vás podvádět, to opravdu není naším záměrem. :hi
 

DeletedUser30368

Guest
Já jsem si letos ani pomlázku neupletl...přišel jsem ze školy a tatínek už je měl upletené :sorry..., ale aspoň vypadá lépe, než ta co bych udělal já :D
 

DeletedUser36641

Guest
Hehe :D Zkusím to zase namalovat,.. to můžu ne? :D
Akorát problém - když si připojím foťák k notebooku, tak se mi zobrazí prázdná složka - nic v ní není, ale normálně ve foťáku jsou fotky :( neví někdo, co mám udělat? :D
 

DeletedUser31120

Guest
Ahojte pokud sem dobře pochopil tak ...

Kraslici mám namalovat na papír nebo pomlázku dát ten papír k mému počítači vyfotit a dát sem ?

Aspoň takhle sem to pochopil

Děkuji za odpověď lamac27:hi
 

DeletedUser36641

Guest
No já pochopil, že to máš právě udělat v realu - čili pomlázku, se kterou půjdeš šlehat baby a kraslici, kterou třeba dostaneš :D
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Já se do toho určitě pustím, ale nemám čas, počkejte si hezky do soboty.:D:p
 
Nahoru