• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser31120

Guest
Udělám pomlázku a kraslici ... ale dám ji sem až 3 dny před koncem teď bohužel nemám čas .. z důvodu přípravy na Velikonoce .. :)

K nám přijede velká návštěva tak se teď radši soustředím do příprav než do tohodle ;)
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Vysát, vytřít, poslat útoky, natrhat proutí, postavit šlechtu, uplést pomlázku, poslat zabíračky a jde se koledovat :D :yeah
Asi takto to bude vypadat dneska a zítra ;)

Dneska budu plést tak 2, možná 3, minule jsem je totiž jaksi zlomil :D

Asi jen málo výtvorů bude skutečně vyrobeno doma u kompu...
Touhle dobou není problém něco takového pořídit celkem lacino na každém velikonočním trhu.​

Kvítečku, bohužel to tak je, já ale zastávám názor, že pomlázku, kterou člověk neuplete sám, tak nemá tu správnou "účinnost" :D
Takže já ji opravdu kupovat nehodlám, jako vlastně celý svůj život potulného koledníka se SmartPhonem a divokými v ruce :D
 

DeletedUser37163

Guest
Dotááz

hele, chci se zúčastnit, ale nevím kam mám daný výtvor potom poslat .. :( poradí mi pls někdo?? :king A pak hlavní stránka DK je ta stránka, kde se přihlašujeme, že?? :shock
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak, tentokrát se nejedná o nějaké malování na papír, pomlázka či vajíčko musí být reálné. ;)
 

DeletedUser31120

Guest
Lidičky výtvor sem dám ještě dnes ... protože jíz zítra jedu na 3 týdny mimo Českou republiku
 
Nahoru