• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Není za co ;)
Klidně udělej víc jednotek, a podle ostatních se můžeš rozhodnout jakou tam dát jako soutěžní ;)
 

DeletedUser16561

Guest
Sheed iba Teba môže napadnúť navádzať hráčov na porušenie pravidiel, respektíve podvádzania. Našťastie nie každý je chronický sťažovateľ a ignorant pravidiel hry či fóra. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
V tomhle se musím Shedda zastat,na fóru není zakázáno mít víc účtů,je jen zakázáno používat jiný účet,v případě blokace,tudíž k žádnému porušování nenabádá.
Nicméně v případě soutěže,by nebylo zrovna vhodné,používat víc účtů,ke zvýšení šance na výhru.
 

DeletedUser16561

Guest
Takže keď si jeden hráč vytvorí 8 nickov a so všetkými sa zúčastní jednej súťaže to je v pohode ? ;)
 

DeletedUser16561

Guest
Hm...tak potom sa ospravedlňujem za to čo som napísal. :)
Aj keď čiastočne mám pravdu.
 

DeletedUser33829

Guest
Já bych klidně více nápadů uvítal od jednoho autora, už jen protože účast stejně není velká mezi hráči, ale pak bych ocenil od autora jen jedno dílo, ne aby získal všechna místa, ale tady je to jedno, protože tady je odměna jen za první místo.

Dost lidí tady na fóru používá jiný nick jak ve hře a to taky není proti pravidlům hry a já to nedělám, abych se vydával za někoho jiného.:hi
 

DeletedUser36491

Guest
Abych ke každému výtvoru nepsal, tak napíšu sem.
Všichni to máte úžasný, moc pěkné, potěšili jste mě, děkuji. :king
 

DeletedUser

Guest
Tie vaše nové jednotky sú neskutočne krásne napísane,ani neviem ktorá je najlepšia,všetky sú výborne,teda kde na tie nápady chodíte ? :himoja poklona všetkým,výborná fantázia,na to by som ja osobne nemal .;)
 
Nahoru