• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno

DeletedUser31120

Guest
Shedde o tomto obrázku sem vůbec nevěděl .. ;)

Všichni to měli hezké a z této stránky sem tento obrázek samozřejmě nevzal ... zas takovej zloděj nejsem ..

Já mám plný PC podobných gifů a obrázku ... !!!

A jak sem řekl o tomto sem nic nevěděl :p
DK Team holt rozhodl a výsledky sou konečné ..


Shedde docela tě nechápu nevím co máš proti landoře ale to nesouvisí tím že ji přijali do DK Teamu ..
Tak si komentáře nech děkuji ...

Jinak k tomu zpoplatnění :D já za nic neplatil jak ty ... já vím že si to neunesl že si nevyhrál ale takový už snad život je a s tím se každý musí poprat ..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Co jako, že jsi to nevzal z té stránky? A že to máš v počítači neznamená, že je to Tvůj obrázek, a že jej můžeš šířit?:scratch

Copak ono je rozdíl mezi zlodějem, který to vezme z jedné stránky, zatímco druhý to vezme odjinud?:D To je jako rozdíl ukrást Škoda Superb v Praze nebo v Ostravě?:scratch

landora1 se Tě vůbec netýká, takže Ty o ní laskavě pomlč.

Tvoje poslední věta by se dala brát za porušení pravidel, nevím proč bych si měl za ten obrázek, který je dle mě hnusný, tak akorát zidealizovaná postavička vojáčka pro tříleté dítě, platit?:wacko

Jj výsledky jsou konečné, dobře jsi udělal, že sis klikl hlas pro sebe.:p

EDIT: Takže dokud tady chlapče nedokážeš, že jsi obrázek vytvořil nebo máš práva na jeho šíření, tak se tu veřejně přiznáváš k tomu, že jsi porušil pravidla soutěže!


[SPOIL]Kdybys četl pořádně, tak nikde nehraji, takže nevím k čemu by mi PB bylo, když peníze mi za to nedají.:p

Přál jsem to drektovi, protože jeho myšlenka mi přišla nejlepší a dal si s tím dost práce a upravoval to, Tvoje jednotka je ze samotné hry i jejich parametrů nesmysl, který by se nikdy nedal do ní napasovat.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36491

Guest
Shedde, trochu jsi mne zklamal.
Takto obviňovat DK tým, protože jsi nevyhrál.
Nezapomeň, že i hráči hlasovali, nejen DK tým a v hlasování pro hráče by vyhrál lamac a mirosaurus, pokud si dali hlas, je to jejich věc, aspoň se ale přiznali.
Nikdo proti tobě nic nemá, prozradím ti, že jsi skoro vyhrál, každopádně nemůžeš se takhle chovat, když jsi nevyhrál, přece nejsi malé dítě.
Těch soutěží ještě bude spousta.
Radši by jsi popřál lamacovi, než do něj rýpal.
Některé věci si nechávej radši pro sebe, aby si o tobě lidé nemysleli všelijaké věci.
 

DeletedUser33829

Guest
Mně je jedno kdo skoro vyhrál či nevyhrál a nejde mi o PB, nehraji na žádném světě a myslím, že i víš proč, tak k čemu by mi PB bylo? Nikdo mi to neproplatí a popravdě mám opravdu strach si jakékoliv PB koupit a schválně na účtu udržuji malé množství PB, kdyby někdo čekal na dodávku většího balíku a pak by mě mohl o to připravit. Každopádně to už sem nepatří, já jen nevím k čemu je mi PB, když nehraji?

Já tu upozornil na nedodržování pravidel, jenže to je to, já se vždycky ozvu, když se někde něco nedodržuje, a pak jsem trestaný já.
[SPOIL]
Jestli nikdo z DK Týmu nic proti mně nemá, tak ať mi laskavě odblokuje tool a vysvětlí mi za co mi dal BAN na herním světě.;) Všude mi to mažou, blokují, uzavírají bez odpovědí, nikdo mi nevysvětlil za co jsem dostal blokaci, ač mám na to právo, takže jestli nikdo nic proti mně nemá, tak ať mi odblokuje tool. Zablokovali mi ho jen, protože jsem zakládal pořád stejné topic na jedno a to samé téma, které mi nezodpověděli.[/SPOIL]

Takže mi šlo o dodržování pravidel a o to, že to byla jen přece náhodná poznámka, že jen co jsem vymyslel specku a tím se odprosil od běžné jednotky, tak to tu začalo létat jedna specka za druhou.:scratch

Příště stačí zmobilizovat 20 hráčů na některém světě, aby sem přišli a dali jednomu člověku hlas a ten to vyhraje? No, ale to je to víš, mně nepřišlo férové hlasovat, proto jsem nehlasoval.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36491

Guest
My vybíráme výherce pouze s přihlednutím ankety.
Osobně mě se líbilo tvé dílo, stejně jako i ostatních a bylo nám těžké vybrat, kdyby to šlo, všichni by vyhráli 1. místo.
Jinak, jak jsi to napsal, vypadá to, že by tě to štvalo, že jsi nevyhrál.
Třeba jsi to tak ale nemyslel, také mám takové příspěvky, píšu větu a všichni si myslí, že je ze zlosti.
:)
 

DeletedUser33829

Guest
Jak už jsem tu několikrát napsal, samotná myšlenka co dělá která jednotka, tak se mi nejvíce líbil ten Bubo a moje jednotka:blush:pardon, ale v úvahu se mají brát i jiné věci, jako originalita, parametry a obrázek.

Já ten obrázek, kreslil asi hodinu, ostatní jej odněkud zkopírovali, tak nějakou práci mi to přece dalo.

Přijde mi to, jako kdyby někdo vyhlásil soutěž o nový stíhací letoun. Všichni co by předkládali své návrhy, tak by měli letadla s vrtulemi, ale pak bys přišel Ty a místo vrtulí bys jim předložil letoun s proudovými motory bez vrtulí, a každý kdo by přišel po Tobě by začal předkládat letadla též s proudovými motory. Nakonec bys zjistil, že to vyhrál někdo jiný, než Ty a že vítězný návrh, by vzhledem ke své konstrukci při sestavení z letiště ani nevzlétl. Jak by ses pak cítil? Šlo by Ti o finanční odměnu nebo o uznání myšlenky, kterou jsi vymyslel? O to, že na základě Tvého nápadu vyhraje někdo jiný a ještě k tomu ani jeho konstrukce nevzlétne?! Myslím, že takhle by se cítil každý člověk, a ne protože vítěz dostal za to, že jej porota vybrala vítězem, nějakou finanční odměnu.
 

DeletedUser31120

Guest
Však on rýpal do Biblose a ted do mě .... že ho to baví
 

DeletedUser36491

Guest
Shedd: Já tě chápu, je mi líto, že bylo pouze o první místo, jinak by jsi se určitě zařadil do trojky nejlepších. :)
Lamac: Třeba to tak nemyslí :D
 

DeletedUser19739

Guest
Jak už jsem tu několikrát napsal, samotná myšlenka co dělá která jednotka, tak se mi nejvíce líbil ten Bubo a moje jednotka:blush:pardon, ale v úvahu se mají brát i jiné věci, jako originalita, parametry a obrázek.

Já ten obrázek, kreslil asi hodinu, ostatní jej odněkud zkopírovali, tak nějakou práci mi to přece dalo.

Přijde mi to, jako kdyby někdo vyhlásil soutěž o nový stíhací letoun. Všichni co by předkládali své návrhy, tak by měli letadla s vrtulemi, ale pak bys přišel Ty a místo vrtulí bys jim předložil letoun s proudovými motory bez vrtulí, a každý kdo by přišel po Tobě by začal předkládat letadla též s proudovými motory. Nakonec bys zjistil, že to vyhrál někdo jiný, než Ty a že vítězný návrh, by vzhledem ke své konstrukci při sestavení z letiště ani nevzlétl. Jak by ses pak cítil? Šlo by Ti o finanční odměnu nebo o uznání myšlenky, kterou jsi vymyslel? O to, že na základě Tvého nápadu vyhraje někdo jiný a ještě k tomu ani jeho konstrukce nevzlétne?! Myslím, že takhle by se cítil každý člověk, a ne protože vítěz dostal za to, že jej porota vybrala vítězem, nějakou finanční odměnu.

Tak k tomuhle se snad ani nemá cenu vyjadřovat, přesto to udělám.
Doteď sem stebou spíše nesouhlasil, někdy ano, ale teď si mě vážně docela rozlobil.
Zaprvé srovnáváš jablka s hruškama, a co hlavně, nemáš pravdu. Řekni mi, čím sme se opičili? Tvrdíš tu, že před tebou byli samé "masové" jednotky, zatímco ty sám a první si vymyslel něco speciálního. To ale není pravda, já sem si svého vypravěče vymyslel ještě dříve než tys to tvé dílo vůbec zveřejnil, jen sem to sepsal později. Ano, se vzorcema máš pravdu, ale to nikoho nezajímá, krom tebe.

Už prostě pochop, že ať už chceš výhru, uznání, pochvalu jak malej fakan nebo cokoliv jiného, prostě a jednoduše to nedostaneš, půlka fóra se ti směje, ta druhá tebou pohrdá a ať si myslíš cokoliv je to tak takže prostě přiznej že nejsi vítěz, a přestaň vyvolávat rozbroje.

Lamači, gratuluju a příště ti to vrátim:p
 
Nahoru