• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35385

Guest
Všechny gratulace jsem promazal.
Je mi líto, ale nakonec to není 100%-ní, takže ještě negratulujte.
InnoGames to trošku pozměnilo a také byl diskvalifikován vítěz, omlouváme se za zmatek.

Jupí ja mám ešte šancu vyhrať:D teraz by mi to aj bodlo ksakru:D
 

DeletedUser33829

Guest
Pokud nechceš, aby toto Tvoje prohlášení bylo bráno jako pokus o vyvolání konfliktu, tak své tvrzení dokaž na konkrétním příkladu. Jinak si to raději sám smaž. Vstřícnost není bázlivost ...

Příklad máš hned nad mým příspěvkem, tj. příspěvek od Izmaele.;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, ale to jsme odhalili, takže s čím máš problém? Kdybys do něčeho nedloubl, přišlo by Ti, že ten den byl špatný? Smutné, smutné ...
 

DeletedUser34582

Guest
Tak ako to je na koniec ? :) PRebieha hlasovanie v DK teame ? nové ? Nezabudnite, že Vás tam mám všetkých veľmi rád :blush:blush dámy:heart:heart:rose a páni :beer:beer
 

DeletedUser33829

Guest
No, ale to jsme odhalili, takže s čím máš problém? Kdybys do něčeho nedloubl, přišlo by Ti, že ten den byl špatný? Smutné, smutné ...

Nevím proč se mě ptáš, a pak si sám odpovídáš?:scratch

Dva dny jsem tu nebyl a včera bych tu taky nebyl, kdyby mě ve 21:35 neprobudila SMS od hráče z DK, kde jsem, což mi připomíná, že už totálně kašlu i na svět 31.

Co se tu dělo? I když jsem tu nebyl, tak spousta příspěvků zmizelo, ve většině byl psán můj nick, Habrtona jste „pěkně“ vystrnadili.

Příkladů by se tu našlo několik, z různých soutěží, ale zůstaňme u grafických balíčků, už jsem zde psal, že jeden z grafických balíčků kopíruje věci z real-time strategické hry Medieval II: Total War. Takže mě zajímá, jestli firma InnoGames GmbH., nebo tvůrce toho balíčku, má svolení od firmy The Creative Assembly Ltd. nebo firmy Sega Corporation na kopírování a rozšiřování obrázků, které byly vytvořeny pro výše jmenovanou počítačovou hru, kterou tyto dvě společnosti vydaly?

Abychom se vyhli zbytečných obstrukcí, tak se jedná o tento grafický balíček.

Jen tak na okraj, firma Sega Corporation je autorem i postavičky ve spoileru, kterou zde všichni poznávají.;)
[SPOIL]
Sonic_1991.png
[/SPOIL]

Takže, jak je to s těmi autorskými právy, zde?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34864

Guest
Hola hej!
Nevíte někdo, kdy bude vyhlášení? Už se nedočkavostí klepu..:D Ti němci by měli trochu schnell schnell! :D
 

DeletedUser34864

Guest
Tak já si teda ještě počkám.. Stejně teď mám plné ruce práce..:D
 

DeletedUser34582

Guest
Mám otázku :) presne 7.8 sú na DS vyhlasený výhercovia ako medzinárodný tak aj v nemecku...preto mám otázku ( keďže to nezmazali) je to platné či nie ?

:D Inak všetky výtvory robené v PS s príslušenstvom, takže to by sme sotva porazili ;) :D ale musím uznať, že sú parádne :)
 

DeletedUser34864

Guest
Hoď sem odkaz, nemůžu se tam dostat.. Překladač selhává :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru