• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
tu aj na FB to je :) ale treba uznať krásne diela :) je vidno, že to nerobil len tak niekto :)
 

DeletedUser34864

Guest
No fííha :shock

Mají to všichni úžasné, kam se hrabou naše kresbičky :D :D
Jsem docela zvědaví, když už si to vyhlásili u sebe, kdy to vyhlásí u nás.. :D
 

DeletedUser34582

Guest
:D asi si nepochopil čo ? :D Tie ich diela tie prvé 3 sú globálne výherné :) a tiež je to len "kresbička ;) :D ver tomu, že ak by Ťa to bavilo mal by si príslušenstvo a dajme tomu 2 roky by si s tým makal + štipka talentu tiež to dokážeš :D talent len na to aby si to vymyslel :D
 

DeletedUser34864

Guest
Pochopil jsem to dobře, ty první tři jsou globální výherci co vyhráli iPad, ale těch dalších 6 jsou jen němci co vyhráli PB.. To tu budeme mít taky, každá jazyková verze má nějaké své výherce :D

Já bych to tak dobré neměl nikdy, nemám dost trpělivosti :D
 

DeletedUser34582

Guest
:D No keď myslíš :D ale mne išlo o to čo som napísal :) 7.8 izmael písal, že sa niečo zmenilo aj na SK forku t písali, preto nechápem akoto, že už vyhlásili global výťazov :D :D
 

DeletedUser34864

Guest
Já si myslím že teď vyhlásili global a postupně budou vyhlašovat ještě vítěze jednotlivých jazykových verzí...:D
 

DeletedUser34582

Guest
No hej, ale ako píšem admin na SK dk písal, že zase dačo zmenili a oni si pritom v pohode vyhlasujú global ? :D
 

DeletedUser35385

Guest
Teďkom vám to nejak dlho trvá:D Zaspali ste?:cool No ako to vyzerá?;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru