• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
[SPOIL]
Nevím proč se mě ptáš, a pak si sám odpovídáš?:scratch

Dva dny jsem tu nebyl a včera bych tu taky nebyl, kdyby mě ve 21:35 neprobudila SMS od hráče z DK, kde jsem, což mi připomíná, že už totálně kašlu i na svět 31.

Co se tu dělo? I když jsem tu nebyl, tak spousta příspěvků zmizelo, ve většině byl psán můj nick, Habrtona jste „pěkně“ vystrnadili.

Příkladů by se tu našlo několik, z různých soutěží, ale zůstaňme u grafických balíčků, už jsem zde psal, že jeden z grafických balíčků kopíruje věci z real-time strategické hry Medieval II: Total War. Takže mě zajímá, jestli firma InnoGames GmbH., nebo tvůrce toho balíčku, má svolení od firmy The Creative Assembly Ltd. nebo firmy Sega Corporation na kopírování a rozšiřování obrázků, které byly vytvořeny pro výše jmenovanou počítačovou hru, kterou tyto dvě společnosti vydaly?

Abychom se vyhli zbytečných obstrukcí, tak se jedná o tento grafický balíček.

Jen tak na okraj, firma Sega Corporation je autorem i postavičky ve spoileru, kterou zde všichni poznávají.;)
[SPOIL]
Sonic_1991.png
[/SPOIL]

Takže, jak je to s těmi autorskými právy, zde?
[/SPOIL]

Uběhlo 22 dní, takže jak dlouho mám čekat nebo tady někteří sází na to, že zapomenu?:scratch
 

DeletedUser36491

Guest
Je mi to velice líto.
Holt vidíte, jak to tu vypadá teď, takže ještě čekat bude potřeba, bohužel.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru