• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno

DeletedUser37060

Guest
vau :shock improvizáciu mám rád ;)
niečo si v práci skopčím v hlave a niečo vytvorím cez víkend... :D inak čas nemám :D
 

DeletedUser36491

Guest
Samozřejmě a originalita se cení! Držím palce všem, co se zúčastní! :king
 

DeletedUser31120

Guest
TheMikke : Kámoš/Ne kámoš

I kdyby byl výherce předchozí soutěže kámoš DK týmu, tak mi hodnotíme všechna díla.

Mám dost kámošů mimo tým, kteří se účastnili soutěže. Myslíš si, že vyhráli?

Nevyhráli. I kdyby to byl kámoš, tak pro všechny platí rovná pravidla jak této hry, tak soutěží. :scratch:scratch
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Jejku :D Tady někdo napíše kritizujcí komentář a hned na to reaguje celý moderátorský tým, ne že by na tom bylo něco špatného ale překvapilo mně to ;)

Taky mám dotaz, je nějaká reálná šance že se má vlajka dostane do hry a nebo to je jen o grafické zdatnosti?
Ptám se jelikož mi malování nikdy nešlo ba ho moc nemám rád a stejně tak grafika ale když by nějaká reálná šance byla... No zkusil bych to :D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Jde jen o soutěž, do hry se s největší pravděpodobností nic dávat nebude, i když kdo ví, pokud se objeví nějaký opravdu zajímavý výtvor, ani jeho případné užití nelze vyloučit.
 

DeletedUser33829

Guest
Mrzí mě, že jsem retard a nepochopil jsem soutěž. Myslel jsem, že soutěž je o vlajce DK, ne o vlajce jaké jsou na některých světech za účelem zisků. Též je zajímavé, že dost lidí má tendenci kreslit pozadí, to se normálně nedělá a nejlepší jsou ty výtvory, kde je vlajka na něčem připevněná a okolo jsou obrázky či další přidané nápisy, to už vypadá pak jako by vlajka ve vlajce. Nevím, ale je to zajímavé, nakreslit vlajku, do toho i prapor a ještě okolo tohoto dávat obrázky ze hry a případně psát i text. Myslel jsem, že je to o vlajce, některá díla jsou vlajkou ve vlajce. Člověk se učí, ani bych jinak nemyslel, že něco takového jde.:D Řekl bych, že je to možná deformace těch co hrají na světě s vlajkami.:D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Soutěž je přeci o jakékoli vlajce - jestli DK nebo na umístění do vesnice:

Fantazii se meze nakladou, je na Vás, zda vytvoříte vlajku, která bude mít funkci vlajek ve hře nebo vlajku s reklamou na DK.

No, a že tam někdo má i vysvětlení? Proč by to měla být vlajka ve vlajce, když je naprosto zřetelné, co je vlajka a co popis? To si neumíš představit papír např. velikosti A4, kde je vyobrazena vlajka a současně je tam i připsán její popis a současně je to celé vložené jako obrázek, nikoliv jako vlajka, sem? Fakt nemáš až takovou fantazii? To vážně nevěřím, protože pak bys ani nemohl psát ty své říkánky ...
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Ještě není soutěž ani uzavřena a ty už se ptáš kdy bude vyhodnocení.:blush
 
Nahoru