• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Po pravdě jsem nevěděl pod jakým nickem tě oslovit, těch kritérií bylo několik a jak už tu někdo psal, každý má jiný náhled.

Jinak po sečtení hlasování byli výsledky velice těsné, mezi oceněnými byl opravdu minimální rozdíl.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Ono je to vyhodnocení vždy obtížné, řekl bych že někomu v hodnocení uškodilo že použil pozadé z jiné hry, jinak by bylo pravděpodobně hodnocení trochu jiné, přeci jen bylo v zadání baner na DK ne na TW 2.
[/SPOIL]

Vzhledem k tomu, že vítězný banner má pozadí naprosto OT přijde mi tvůj argument naprosto zcestný :blush

Jinak souhlasím, Ameli1 měl vyhrát - a druhé místo mi tam osobně moc nesedí, ale gratulace tak jako tak :yes
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k tomu, že vítězný banner má pozadí naprosto OT přijde mi tvůj argument naprosto zcestný
Zcestný, hmmm ... používáš silná slova.

Letní soutěž měla sručné a jasné zadání. Každý účastník měl dodržet 3 jednoduché body:
[SPOIL]
IfJchtY.png
banner musí mít rozměry 700 x 200 pixelů
IfJchtY.png
musí z něj být patrné, že se jedná o letní tématiku
IfJchtY.png
musí obsahovat minimálně jeden prvek či symbol Divokých kmenů
[/SPOIL]

Podle čeho tedy soudíš, že vítězná práce má pozadí OT???



Škoda, že porota nemá moc dobrý vkus :( Bála jsem se toho. Ale nechci kritizovat, každému se líbí něco jiného. Já čekala, že to vyhraje banner od uživatele Vlado556.. a ten se ani neumístil.

Možná kdyby se hlasovalo, tak to taky dopadne jinak. Víc hlav víc ví :)

Nechceš kritizovat? Už jsi to udělala :)
Co si představuješ pod pojmen: nemít moc dobrý vkus??
Vkus je přeci imaginární věc, kritérium, které má každý nastavé jinak v každé disciplíně, které se dá posuzovatjako hezké nebo nehezké. Stačí se jen rozhlédnou kolem sebe. Tím, co máme uvnitř našich hlav se lišíme stejně jako tím, co máme zvenčí ;)



Nicméně, jak zde již bylo zmíněno, každý má jiný vkus.
Pokud se sejde více kvalitních grafiků, tak je grafika poté spíše o nápadu a výsledek záleží na vkusu poroty. :yes
S tímto názorem se naprosto ztotožňuji :)

Na závěr bych chtěla připomenout, že vítěz byl vybrán na základě hlasování DK Týmu.
Kvalita grafického provedení nebyla prvořadým vodítkem, hlavní roli hrál především celkový dojem.
Soutěžní obrázky byly do soutěže zařazeny na základě toho, zda splňovaly tři jednoduché podmínky.


Gratuluji vítězům a ostatním děkuji za účast v soutěži ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Zcestný, hmmm ... používáš silná slova.

Letní soutěž měla sručné a jasné zadání. Každý účastník měl dodržet 3 jednoduché body:
[SPOIL]
IfJchtY.png
banner musí mít rozměry 700 x 200 pixelů
IfJchtY.png
musí z něj být patrné, že se jedná o letní tématiku
IfJchtY.png
musí obsahovat minimálně jeden prvek či symbol Divokých kmenů
[/SPOIL]

Podle čeho tedy soudíš, že vítězná práce má pozadí OT???





Nechceš kritizovat? Už jsi to udělala :)
Co si představuješ pod pojmen: nemít moc dobrý vkus??
Vkus je přeci imaginární věc, kritérium, které má každý nastavé jinak v každé disciplíně, které se dá posuzovatjako hezké nebo nehezké. Stačí se jen rozhlédnou kolem sebe. Tím, co máme uvnitř našich hlav se lišíme stejně jako tím, co máme zvenčí ;)




S tímto názorem se naprosto ztotožňuji :)

Na závěr bych chtěla připomenout, že vítěz byl vybrán na základě hlasování DK Týmu.
Kvalita grafického provedení nebyla prvořadým vodítkem, hlavní roli hrál především celkový dojem.
Soutěžní obrázky byly do soutěže zařazeny na základě toho, zda splňovaly tři jednoduché podmínky.


Gratuluji vítězům a ostatním děkuji za účast v soutěži ;)
[/SPOIL]


Soudím tak neboť vítězný obrázek má jako pozadí pláž a ta má s DK společného ještě méně než pozadí z DK 2 :blush
 

DeletedUser

Guest
Já ti ovšem stále nerozumím.
Proč by pláž nemohla být jako pozadí?
Banner splňuje všechny podmínky: má letní tématiku, symbol DK a správný rozměr.

O WT2 není vůbec řeč.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Já ti ovšem stále nerozumím.
Proč by pláž nemohla být jako pozadí?
Banner splňuje všechny podmínky: má letní tématiku, symbol DK a správný rozměr.

O WT2 není vůbec řeč.
[/SPOIL]
Tady si někdo nečetl původní citaci :) pavouk: "řekl bych že někomu v hodnocení uškodilo že použil pozadé z jiné hry"


 

DeletedUser

Guest
Citaci jsem četla.
Pavouk tím vyjadřuje svoje hodnotící kritérium, na které má naprosté právo.
V zadání bylo: že soutěžící musí použít motiv DK, nikoliv nějaké další hry firmy InnoGames.

Pláž je naprosto na místě, vyjadřuje letní tématiku.
Jsou to dvě odlišné věci, o kterých píšeš.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Citaci jsem četla.
Pavouk tím vyjadřuje svoje hodnotící kritérium, na které má naprosté právo.
V zadání bylo: že soutěžící musí použít motiv DK, nikoliv nějaké další hry firmy InnoGames.

Pláž je naprosto na místě, vyjadřuje letní tématiku.
Jsou to dvě odlišné věci, o kterých píšeš.
[/SPOIL]
V tom případě je chyba někde jinde, měl jsem za to, že u Ameliho jako motiv DK sloužil všemocný Havran, ale tak což =^.^=
 

DeletedUser

Guest
Nevím, jakou chybu máš na mysli, ale DK Tým odhlasoval, body byly sečteny a to, že Ty bys Ameliho chtěl vidět na 1. místě je věc jiná ...
Rozhodně to není chyba v zadání soutěže nebo na na straně hodnotících :hi
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Nevím, jakou chybu máš na mysli, ale DK Tým odhlasoval, body byly sečteny a to, že Ty bys Ameliho chtěl vidět na 1. místě je věc jiná ...
Rozhodně to není chyba v zadání soutěže nebo na na straně hodnotících :hi
[/SPOIL]

Tou "chybou" jsem myslel nedorozumění a důvod naší argumentace, ne zhodnocení soutěže (tam bych to nenazval chybou, odsuzovat něčí vkus je trochu nevkusné). :)
 
Nahoru