• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser

Guest
:cool sršíš vtipem, co?
[SPOIL]nepropaguju jinou brows. hru a ty stránky nejsou závadné, naopak jsou dležité k tomu, aby hráč zveřejnil svůj výtvor :D[/SPOIL]
 

DeletedUser37060

Guest
:great rozumiem šéfka! :D Mám to zapísané v poznámkovom bloku, v poznámkach vo windowse a zálohovaný text. súbor na druhom PC a USB kľúči :D
 

DeletedUser

Guest
A není to málo? :cool

P.S. kdy tu uvidíme Tvoji práci, hmm?
 

DeletedUser37060

Guest
tak som zvyknutý to zálohovať aj na server a na mail server, ktorý je pod nejakou zárukou ako napr gmail... :D
Ale takto to myslím stačí...

No a môj výtvor sem dám hneď, ako sa mi nejaký podarí vytvoriť. :D
Možno teraz v sobotu, budem celý deň posielať útoky, tak medzi pauzou možno niečo vytvorím... :D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
já po té co mi zrušili imageshack a mazali i obrázky na placeném účtu používám imgur :) funguje zatím bezchybně.
 

DeletedUser

Guest
Já používám pár měsíců ten zmíněný LihgtShot, je to bezchybná aplikace a úložiště zároveň.
Nahrát obrázek na net trvá cca 15 sekund, v závislosti na velikosti ;)
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
koukám že díla přibívají ale času dost :) zatím myslím že se svým dílem stále můžu vyhrát, problém je že všechny programy na grafiku co jsem sehnal nezvládají mé představy :(
 

DeletedUser

Guest
Fakt, joo? :shock
[SPOIL]pokud ovšem hledáš bezplatný editor, který navíc udělá tvojí představu jedním klikem, tak takový nenííí :cool:D[/SPOIL]
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
ono ani ten gimp to nějak nezvládá podle mých představ :D jsem náročnej.
 
Nahoru