• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Zde můžete diskutovat o kmenovích videích.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser37060

Guest
:sorry buď som dehydrovaný, trpím nespavosťou, utrpel som mierny šok pri dnešnom horore alebo mi už tá medovina fakt lezie na mozog...

ALE

mne sa tie pravidlá zdajú trošku nejasné...
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Co přesně tě trápí?

Pravidla více/méně nejsou.
Samozřejmě musíte se dodržovat VOP, pravidly hry a fóra, ale jinak je povolená jakákoliv představivost.
Je na Vás jak to uděláte.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser37060

Guest
takže prvky z inej hry nevadia, anime/film tiež neprekáža, fosforeskujúce nadpisy pri inite videa sú tiež povolené...

aby sa nestalo, že pri rozhodovaní sa bude toto všetko vyčítať... :sorry Pak je veľa ľudí z toho sklamaných.
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Je nám líto, ale ani jedno není povoleno buď pravidly hry, nebo VOP.
 

DeletedUser37060

Guest
jo až takto... :D

no, skúsim sa naučiť nejaké videá vyrobiť a dať sem nejaký výtvor...
ale neručím že sa mi to podarí, nikdy som videá nerobil a s grafikou tiež nejak moc nekúzlim... :cry
 

DeletedUser37060

Guest
Nemusí to být jen na tento způsob, každý hráč to může pojmout trochu jinak, stačí jen dodržet pár základních bodů v zadání. :yes

Mimochodem bruinsi, dobrá práce! :hi

Aby som nediskutoval mimo vyhradený priestor, tak som to presunul sem.

Ako, ja som to pojal a začal vyrábať video o Divokých kmenech ako o hre, nie o mojom kmeni v ktorom som na niektorom zo svetov.... :D
Takže to prekopávať nemusím? :)
 

DeletedUser

Guest
Andysku,reputacia za video ;).
Veľmi sa mi to páči,podľa mňa zatial najlepšie,ale...
Keby to bola upútavka na film v kine,roman a podobne,určite by som to chcel vidieť a čítať,hudba je skvela,ale ...
Na bojisku by som to ľudom zahrať nedal,skor by ich to deprimovalo,ako hnalo do boja,video je troška veľa na moj vkus orientovane,obranne,citiť z neho,že napadli Vás,nie aby bolo cítiť že ste víťazi a chcete dobyť svet,je tam na moj vkus veľa pesimistického,podľa mňa v hre ako je DK,tak ako aj na bojisku vo vojne,nesmieš ukazať strach,obavy,je to ako v živote,keď si neveríš,neriskuješ,vopred si prehral,Ty čo si veria,idu do predu ako víťazi,Ťa prevalcuju,svojim odhodlaním,optimizmom,nadšením.
Napriek tomu všetkemu,to video sa mi veľmi páči,palec hore :great.
 

DeletedUser37060

Guest
tak to moc krát ďakujem :)
video som pojal vo svojom duchu, takže moc optimizmu z neho sršať nemôže... :cry
a tá hudba, no pôvodne som tam chcel dať niečo, čo som sám hral na husliach, ale to bolo moc, ale naozaj moc dlhé a osekať ho ako súčasný Šindlerov zoznam by ani neznelo pekne... Tak som zvolil túto variantu :)
 

DeletedUser

Guest
Ja som len napísal,ako by som to urobil ja,je to len moj nazor, v suťaži nepodstatny ;),kľudne to može byť aj špatny pohlad,ktory som tu vyložil :yes,video som si ale pozrel 2x a fakt sa Ti veľmi vydarilo .:great
 
Nahoru