• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser37060

Guest
ešte raz Ti ďakujem :) tvoj názor si vážim a raz, možno už v najbližšej súťaži ho vezmem v "potaz", ako sa v česku hovorí... :)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Video se ti opravdu velice povedlo a jestli je to tvůj první pokus v téhle oblasti, tak klobouk dolů, problém je že jsi mimo zadání, video má být o tvém kmeni, nikoli o hře jako takové.
 

DeletedUser37060

Guest
:sorry áno, video je môj prvý pokus, ďakujem za uznanie.

Ale tak mi to príde, že i tie pravidlá súťaže niekto robil poprvé...
[SPOIL]
Vážení hráči, hráčky a příznivci DK fóra!


DK tým pro Vás připravil video soutěž "představte nám Váš kmen".


(toto nieje, nie, nemôže to byť pravidlo, je to podľa mňa nejaký úvod, že sa niečo koná. Podľa mňa by to ani správne nemalo byť chápané ako nejaké zadanie alebo pravidlo a ak to tak má byť chápané, tak urobím aspoň Ctrl+C a Ctrl+V pod "pravidlá súťaže" alebo ako je tu nižšie uvedené "O co jde?")


01a33225ddf50f4128c88af501c681f78bf96a48.png


O co jde?

Vytvořit video ukázku kmenů.


(už dobre, tak už viem, že ide o video, v ktorom mám predtaviť kmeny (kmenů je pl.) nikoli kmen. Dá sa to pojať aj ako prezentáciu všetkých kmeňov v ktorých som hral, hrám a budem hrať, ale stejne to nevylučuje možnosť urobiť prezentáciu o svojej hre divokých kmeňov)


Podmínky soutěže:


  • Jednotlivé video prezentace nesmí přesahovat 3 minuty.
  • Video smí obsahovat jen dílo samotné (celá obrazovka - F11).
  • Nevkládejte přes uloz.to a jiná podobná úložiště, kde je nutné soubory nejdříve stáhnout do vlastního počítače.

(tie sú napísané tak jasne, že som sa ešte radšej opýtal, čo tam môže byť a bolo mi povedané, len dodržať tieto 3 pravidlá, VOP a pravidlá fóra a hry, ani jedno z toho som neporušil, aspoň som si toho nie vedomý)

Možnosti:


  • Je čistě na Vás jestli zvolíte klasické video, nebo jestli jen obrázkovou prezentaci.


»ZDE« si každý soutěžící vytvoří vlastní téma, do názvu zadá svůj nick a vloží video.

771fe227604b49e0d9e49745f0264a91013c2b7c.png


Soutěž vyhodnotí DK tým,
ten si rovněž vyhrazuje právo změnit podmínky soutěže i v průběhu jejího trvání, nebo celou soutěž zrušit, pokud by byla zneužita k projevům, které nejsou na tomto fóru povoleny.

(ako som už písal v tématu s mojím videom, o zmene nepadla ani jediná informácia, až keď moje video bolo pár hodín na internete...)

Začátek: 26.9. 2014
Konec: 26.10. 2014



Odměny pro výherce :

1. místo získá 800 prémiových bodů
2. místo získá 500 prémiových bodů
3. místo získá 300 prémiových bodů

Těšíme se na Vaše soutěžní práce, o kterých můžete diskutovat
»ZDE«

úložiště
http://www.youtube.com/
http://www.rajce.idnes.cz/



[/SPOIL]

Koľkých súťaží som sa zúčastnil? V koľkých som porušil pravidlá?
Vždy som ich dodržoval, a keď som nevedel, pýtal som sa, stejne ako aj v tomto prípade...
A spravil som to, čo podľa informácii nemalo (až do teraz) porušovať pravidlá súťaže...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No problém je trochu ve slovech, ten nadpis je vlastně součástí zadání, nástřel toho, o čem video má být. To množné číslo v zadání - vytvořit videoukázku kmenů - prostě oslovujeme na fóru více hráčů, kteří jsou v různých kmenech, proto to množné číslo. Nějak jsme si neuvědomili, že by to mohlo být pochopeno jinak. To jsou ty drobné jazykové nuance. Svým způsobem tam zmínku o kmenu máš, času je ještě dost, nešlo by ten zmíněný kmen trochu podat konkrétněji?
 

DeletedUser37060

Guest
to video mi zabralo niekoľko dní práce s časovaním a to ako celého videa, strihu obrázkov a textu a i orezanie hudby. :scratch

Neviem či sa s tým dá ešte niečo spraviť, ako vravím, v tomto odbore som tak trochu "úplná lama" a bez tutoriálu ako také video spraviť, by som si ani neškrtol...

A predstava, že to celé musím robiť úplne od začiatku ma viac než desí...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Záleží na programu, ve kterém to děláš a jestli jsi si uložil pracovní verzi. Tam, kde videa občas dělám já, je pak možné třeba jen hýbat s textem. Ale jen s verzí, která se dá prezentovat, s tou už se nic dělat nedá, nebo možná spíš to já neumím. Vím, co je to práce. S třemi minutami videa si člověk hraje týden i déle. A když mu pak při nahrávání spadne systém, tak to je pak na tabulku čokolády ... nejlépe dvacetidekové.
 

DeletedUser37060

Guest
tak včera som pri tom zjedol celú višňovu študentskú pečeť a za posledné 3 dni som vypil 6l Freeway coly :(
A robil som to vo windowsáckom WLMM (Windows Live Movie Maker), podľa recenzií je to jednoduché aj pre začiatočníkov.
No a po pracovnej verzi nemám ani stopu. :cry čo som asi "zvoral" ...
 

DeletedUser

Guest
Pravidla soutěže

Pokud to tedy správně chápu, po úpravě pravidel to nemusí být už pouze propagace kmene, ale také samotných Divokých Kmenů, ano?

Co jsem se ale spíš chtěl zeptat, je povolen pouze český jazyk nebo mohou být texty ve videu i anglicky? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Ano téma může být i prezentace hry DK.
Vzhledem k tomu že video nesmí porušovat pravidla DK fóra, je samozřejmé že texty mohou být pouze v Českém nebo Slovenském jazyce.
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Soutěž se bude brzy uzavírat.
Dodělávejte svá díla.​
 
Nahoru