• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno

DeletedUser36491

Guest
Vážení hráči,

zde můžete diskutovat, ptát se o všem ve spojitosti se soutěží.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
"Já bych chtěla....mír ! Světový mír ! :)"
Gracie Hartová - Slečna Drsňák
:D

Safris,...nic moc noveho mne nenapada :)))
 

DeletedUser33829

Guest
Milý Ježíšku, jelikož jsem byl celý rok hodný, tak bych si přál... počkat, to je blbost, celý rok jen zlobím.

Milý Ježíšku, jelikož jsem se celý rok dobře učil, tak bych si... počkat, to je taky blbost, mám trojky a čtverky i pětky.

Milý Ježíšku, byl jsem v kostele a unesl jsem Ti matku, jestli ji chceš ještě někdy vidět, tak...
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Této soutěže se hodlám zúčastnit, tak snad mě něco napadne a vás to potěší. :D:D
 

DeletedUser

Guest
Vánoční přání

Já bych si na Vánoce přál mír mezi kmeny. S kmenem Legia Roma válčíme již 10 dní a LR neodpovídá na žádost o uzavření míru. Byl bych rád kdyby jsme tento mír uzavřeli. Hezká věc na Vánoce by byla také paladin jako Santa Claus :)
 

DeletedUser33829

Guest
Proč Santa Claus? Proč ne Chuck Norris?:scratch:mocking
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
No ne, přece stylové vánoční obrázky:
1) Paladin (na obrázku s předmětem) v převleku Santa Clause a jeho "kůň" bude Rudolph.
2) Místo do Kalidova dalekohledu se paladin bude dívat do komína.
3) Skrýš ze všech stran zasypána dárky.
4) Bude zaveden grafický náhled vesnice "Vánoce na blátě" (zablácené cesty, zhnědlá tráva).
 

DeletedUser

Guest
Dopis ježíškovi

Můj milý Divoký Ježíšku, přál bych si pod stromeček 1000 Lehký kavalerie 500 težký a taky nějaký kopí,šermíře a pro útok sekery ,a jako bonus bych si ještě přal pár vesnic navíc abych se na mapě neztratil Děkuji ti kopz

PS: jestli jednotky nepujdou tak aspon nějaký ty suroviny
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Když to tak pročítám, budeme mít velkou práci s vyhodnocením.
 
Nahoru