• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno

DeletedUser36641

Guest
Děkuji za podporu v soutěži. Zbylým výhercům taktéž gratuluji.. :)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Tradičně neregulérní vyhodnocení. Vyhrála báseň, co se nerýmuje. Kdyby tak byla surrealistická... :D
Originalitě byly dveře zavřeny - 1. a 2. místo obsadila díla přesně taková, jak si je asi organizátoři představovali, 3. docela taky.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Možná sis špatně přečetl zadání, v soutěži nešlo o báseň, nýbrž dopis ježíškovi, i když chápu že jsme si dovolili opravdu velkou nehoráznost, projevit jiný názor, než je ten jediný správný a to tvůj.
 
Naposledy upraveno:

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Děkuji za podporu v soutěži, ani jsem nečekal, že bych mohl vyhrát, když jsem četl další díla. :wacko:D

Zároveň gratuluji i dalším výhercům. :great;)
 

DeletedUser40915

Guest
Také chci pogratulovat všem třem výhercům. Myslím že jste vyhráli zaslouženě :)

A chci se zároveň zeptat kdy bude přičtena na účet ta odměna 30 PB? Nechci rýpat, jen by mě to zajímalo. :)
 

DeletedUser36491

Guest
Veliku, samozřejmě, že bude přičtena odměna v podobě 30 prémiových bodů i ostatním, kteří se neumístili, musíš však počkat několik dní, neboť Administrátor hry, který rozesílá tyto odměny, má hodně práce.
Prosím tedy o strpení.. :)
 

DeletedUser31120

Guest
Šachliku, co dodat jsme jen lidé.
Gratuluji všem, kteří se umístili a ani neumístili třeba příště u jiné soutěže.

Jinak krásná díla jeden za druhým. :)
 

DeletedUser40915

Guest
Supr dík za objasnění :) já už se bál že jsem nesplnil požadavky soutěže nebo tak něco :( Hezké svátky přeju :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Gratuluji vítězům a děkuji všem zúčastněným. Všechny odměny byly právě odeslány na vaše herní účty.:hi
 
Nahoru