• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Jsou již vložena.

Nedělnímu vajíčku byla prodloužena doba platnosti.
 

DeletedUser40698

Guest
Jsme na to stejně, já také ne. Asi to je zase bráno jinak. To jest, že jde o to jak je brán termín maximálně měsíc staré téma nebo příspěvek. Pokud dle měsíce, tak se musí prohledávat příspěvky asi od ledna. Pokud dle přesného dne do mínusu tedy vajíčko vloženo třeba 22.2 tak hledat v příspěvcich od 22.1. nebo raději od 21.1. Jo to ví jen zadavatel soutěže a nebo je to zase jinak, to jest zase změněná pravidla.:scratch
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Jak jsem psal už nahoře.
Je to u maximálně měsíc starých témat (stačí zarovnat fórum na měsíc staré, dávám rezervu ze 5 dní aby i v sobotu se dalo to vajíčko pokládat za čerstvé, ale to neznamená, že je nutně v tématě 25 dní staré, jde jen o příklad)
 

DeletedUser40441

Guest
Jak měsíc staré? Od založení, nebo od posledního příspěvku?
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
To znamená že je to maximálně v měsíc starém příspěvku, je to pro zjednodušení, aby jste nemuseli procházet celá témata.
 

DeletedUser40698

Guest
Jenže to by muselo jít nastavit, mě to nejde nastavit protože kdykoli na to kliknu, přepne se mi to na jinou stránku a nešlo mi to zde už při prvním přhlášení, třeba chci změnit jen toto, to druhé vypnout soukromé zprávy:

[SPOIL] Soukromé zprávy:
  • Soukromé zprávy zapnuté
  • Soukromé zprávy vypnuty
Toto fórum nabízí systém soukromých zpráv , který umožňuje členům posílat si navzájem soukromé zprávy. [/SPOIL]

a ono se to červěně podsvítí a a dole to ukazuje tento link http://forum.divokekmeny.cz/subscription.php potom ještě nějaký a nakonec se to přepne na nějakou stránku.
Nejde mi nastavit ani časová zóna!
A nejde to ani v jiném, prohlížeči zapnul jsem IE vyjímečně a ani tam to nejde.

Tak jak si mám forum přizpůsobit, když to nejde, buď je to záměrně a nebo se někde stala chyba.
Tak prosím o rychlou opravu.
Děkuji
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Už o tom víme, bylo to nahlášeno, že je problém s nastavením, většinou to nikdo nekontroluje a podobný problém se zjistí spíš náhodně.
 

DeletedUser40698

Guest
Odkdy o tom víte? A jak si teda mám zarovnat to forum, Jak tu psal Olda22 ? Tak proč to zde píše když to nelze.:shock
Asi se mi zdá zlý sen a možná i jiným uživatelům. Chci se probudit.
 
Nahoru