• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
No dávám to do témat měsíc starých (podle posledního příspěvku), ale příspěvky v těch tématech mohou být i od založení zdejšího fóra.
Pokud Vás napadne jiný systém, tak napište.
 

DeletedUser33829

Guest
Co ten systém, který tu napsal pavouk123, že to máš dávat do příspěvku, který je maximálně měsíc starý? I takových příspěvků tu je hodně, třeba celá kavárna s39, kde je 512 příspěvků.

Jestli jsi to dal do speed pokecu, což je složka s nejvíce příspěvky na fóru, tak na prohledávání takové záložky se Ti za 30 PB asi každý vykašle... a co když to tam nebude?:D
 

DeletedUser40698

Guest
Jedna technická.
Proč se tato hra nemohla nést v duchu jiné podobné soutěže z let minulých konkrétně této
Soutěž - najdi obrázek
Tam si ještě i po letech může každý dohledat kdo jak správně odpověděl a co se hledalo a tak podobně. Prostě je to přehledné.
Tady kdo tu soutěž se snaží sledovat jak se daří soutěžícím tak to by tu musel být 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, průměrných 30 dní v měsíci a 365 dní v roce aby mu nic neuteklo.:sorry


EDIT: aha už to zcenzurovali, byli tam i výherci a zadání, smutné, ale je to jasné, cenzura světem vládne, smutné, kruté, ale realita. :(

EDIT1:To jsou ty Vaše návody, jak teď dám zpět to nastavení abych viděl všechno? když nejsem přihlášen, vidím vše ak dyž jo tak nevidím skoro nic.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jakou cenzuru máš na mysli?
Starší soutěže jsou v archívu a výsledky se zapisují do jiného vlákna. Všechno má svá pravidla. Jednotlivá vlákna se čas od času přesouvají v rámci údržby fóra. Logicky - proč by někdo cenzuroval ukončenou soutěž...

Poradila bych Ti, ale nevím, co ti nejde vidět. Musím být konkrétnější a třeba přidat screen.
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Jedna technická.
Soutěž - najdi obrázek
Tam si ještě i po letech může každý dohledat kdo jak správně odpověděl a co se hledalo a tak podobně. Prostě je to přehledné.

Protože to musím průběžně ty vajíčka mazat.
Aby mi sem za dva týdny nedali odkaz na vajíčko 2 týdny staré.

Jak to tady tak čtu, tak by jste nejraději dostali nápovědu jako příspěvek ve kterém se vajíčko nalézá.
Vytvořil jsem tuto soutěž ve svém volnu, abyste vy mohli něco vyhrát, jsem ochoten to nějak zjednodušit, ale úplně zadarmo to být taky nemůže.
 

DeletedUser33829

Guest
Domluvilo se, že vajíčka budeš dávat do příspěvků, které jsou maximálně měsíc staré, ne do topicu, kde bylo něco napsané.;)

Je jedno, jestli to prohrabeme, při dalším vloženém vajíčku musíme zase všechno od znovu prolézt.:hi Jen taková kavárna s39 má hodně příspěvků a byla založena před měsícem, takže ji je třeba tak či tak prohrabat celou.

Ty si vybereš příspěvek a tam si lupneš vajíčko, máš za minutu poklizeno a my tu máme trávit hodiny hledáním?:D Na úkryt vajíčka sis vybral tu nejobsáhlejší záložku, jakou sis mohl vybrat, příště to schovej do Jarmarku u dubu, ten bude v počtu příspěvků druhý.:D

Jestli to tak bude pokračovat dál jak dosud, tak si každý spočítá, že výhodnější pro něho bude hledat vajíčka v týdnu a na prémiová zvysoka kašlat, protože tu trávit hodiny hledáním jednoho vajíčka a kdoví kolikrát tu bude ještě takhle vloženo, tak to se mu nevyplatí.:hi
 

DeletedUser40698

Guest
Jakou cenzuru máš na mysli?
Starší soutěže jsou v archívu a výsledky se zapisují do jiného vlákna. Všechno má svá pravidla. Jednotlivá vlákna se čas od času přesouvají v rámci údržby fóra. Logicky - proč by někdo cenzuroval ukončenou soutěž...

Poradila bych Ti, ale nevím, co ti nejde vidět. Musím být konkrétnější a třeba přidat screen.

No protože jsem si v nastavení nastavil "nějaké zarovnání příspěvků" a už jsem neviděl potom ty ostatní, původní staršího data. Už jsem přišel na to, jak to vrátit.
Má omluva je na místě.
:sorry

Protože to musím průběžně ty vajíčka mazat.
Aby mi sem za dva týdny nedali odkaz na vajíčko 2 týdny staré.

Jak to tady tak čtu, tak by jste nejraději dostali nápovědu jako příspěvek ve kterém se vajíčko nalézá.
Vytvořil jsem tuto soutěž ve svém volnu, abyste vy mohli něco vyhrát, jsem ochoten to nějak zjednodušit, ale úplně zadarmo to být taky nemůže.

To by určitě šlo nějak ošetřit.

Tak jasně, že většinou to herní tým sponzoruje ze svého to tak většinou bývá všude.

Kdyby ty pravidla aspoň byly srozumitelnější, někteří to nechápou(přiznám se, ani já to nechápu) jak je to myšleno, respektive může to být myšleno několika způsoby.
 

DeletedUser40698

Guest
Jednak musím napsat vysvětlení proč píšu druhý post a místo toho neupravím ten předchozí.
Nejde mi to, kdyko-li jsem kliknul na upravit tak se mi seklo celé forum a nereagovalo nic, musel jsem znova načíst forum.
Myslel jsem, že je to přetížením prohlížeče, tak jsem ho resetnul, problém ale přetrvává.

A teď k věci mám důležitou otázku kterou jsem myslím zde již jednou pokládal, ale odpověď na ni nedostal.

To vajíčko je vloženo jak?

Jako ty předchozí, tedy klasicky viditelné nebo ve spoileru tedy v tagu SPOIL ?


 

DeletedUser40441

Guest
Chtěl jsem si napsat v Pythonu script, co by to vajco našel. Ale prdím na to :D
 
Nahoru