• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser40698

Guest
Hm, to byla fuška. Přesně 4 hodiny poctivého turbo speed hledání. Našel jsem tam i jiné obrázky třeba talíř s gulášem a knedlíky nebo kojeneckou flašku s mlékem a také hromadu, sprostých postů. Hromadu blikajících podpisů, hromadu nefunkčních obrázků z imageshack, atd.:hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Pokud to bylo z dřívějších dob, tak je to tím, že sekci pro speedy neměli moderátoři přístupnou. Přístupné to bylo jen pro speed tým. Ale protože se více věnovali navrhování speedů než moderování, tak v tom byla učiněna změna. Dnes už by se nic takového nemělo stát, že by věci, které na fórum nepatří, zůstaly bez povšimnutí.

Se starými odkazy na obrázky je obecně problém, pokud je to z internetu, stačí, aby stránky byly zrušeny, nebo vypršela platnost přihlášení. To neovlivníme.
 

DeletedUser40821

Guest
Dobře ty Lontro, gratulace, ja jsem skoncil na strane 50

:wacko:wackok
 

DeletedUser40698

Guest
Tak hotovo, zlepšil jsem svoji vyhledávací taktiku neboli naleznul jsem ten "fígl":great
Není to žádný podvod, je to zcela regulérní způsob.
Za necelou hodinu jsem to našel. Za ovace předem děkuji. :)
Tak a teď jdu dělat něco jiného.
 

DeletedUser33829

Guest
Já jsem prohledal 120 stránek, pak jsem se na to vykašlal, trávit tu hodiny hledáním?:scratch Ne, děkuji, trávit tu hodiny hledáním nějakého vajíčka, tak na to vám kašlu.:D Sem tam něco prohledat, ale hledat to v desítkách tisíc příspěvků, to tedy ne.:blush
 

DeletedUser40698

Guest
Mě by jen zajímalo, proč se mi to vždycky sekne, když chci přispěvek s nalezeným odkazem na vajíčko odeslat? Dnes až na třetí pokus se to teprve podařilo, ale i tak se to seklo a to je pak o nervy.:angry
Potom také třeba zde v diskusi když jsem chtěl editovat svůj příspěvěk a i když jsem několikráte znovu načetl forum tak to nešlo, tak proto jsem pak musel napsat další.
Nehledě na to, že tak poslední dva dny se i hůře načítá úvodní stránka fora, přičemž tu takový velký provoz nepozoruji, který by mohl způsobit vysokou zátež.

Při psaní tohoto postu jsem kliknul na náhled a bylo tak 21:59 a v 22:01 se mi to teprve zobrazilo. Tedy 2 minuty to trvalo.
 

DeletedUser40698

Guest
Hotovo vajíčka nalezená, ale dalo to teda práci. Rovných 6 hodin a pár minut.:yeah Akorát se mi to dnes velmi hodně sekalo a nejvíce v sekci filmů a hudby se mi to velmi několikrát kouslo když to začalo načítat tu hromadu filmů z youtube, o to víc bylo zklamání když tam nebylo ani jedno vajíčko.:cry
Nakonec jsem si ten čas vymezil na hledání vajíček, také jsem se snažil zdokonalit samotné vyhledávání, akorát s tím nastavováním(zarovnáváním) témat a příspěvků, to mi nějak nejde. Jsem laik.

Dotaz : odměnu za premiová vajička obdržíme my výherci až na konci soutěže nebo kdy?
 
Nahoru