• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Dnes kolem půlnoci sem dám první nápovědu.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
134
Nebude třeba... Najdu ho moc lehce :D:D

(Jen co se mi bude chtít.) :cool
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Dnes kolem půlnoci vložím dvě vajíčka.

Jelikož hodně hráčů žádalo o zjednodušení, tak všechny vajíčka budu dávat do témat/příspěvků max. měsíc stará.
 

DeletedUser33829

Guest
Tak škoda, Trsak1 byl rychlejší, první téma kam jsem se podíval v sekci Otázek a odpovědí bylo vajíčko.:D

Podle mě to chce dávat nápovědy, protože procházet celé fórum je prostě jednoduše nereálné.:hi
 

DeletedUser40698

Guest
Tak jsem si myslel, že to bude někde v těch otázkách a odpovědích, protože jsem si to tak vydedukoval, že to je nehynoucí téma a potřebné i v budoucnosti. Jenže prohledávat tak rozáhlé odkazy je jqak už bylo psáno nereálné. Ale byl jsem trochu blízko ráno jsem tak letmo to téma otázky a odpovědi procházel a začal jsem pěkně odzačátku a skončil jsem u podfora Premiový účet. někde na začátku.
Zvláštní je jedna věc, zdá se mi, že v tom tématu kde je v něm to vajíčko jsem byl, ale vajíčko tam nebylo a nebo jsem ho přehlédnul protože nebyla uvedena informace v jaké podobě bude vajíčko umísťováno, čekal jsem, že ve spojleru a jak koukám tak na přímo.:cry
 

DeletedUser33829

Guest
Jedna technická. Nejednalo se o úterní vajíčko, ale čtvrteční.:D:blush
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Tímto oznamuji, že první nápověda nebude 24 hodin před vložením následujícího vajíčka, ale 12 hodin po jeho vložení.
Př.
Dnes vložím 2 vajíčka a pokud se nenaleznou, tak zítra kolem oběda dám nápovědu na sekci.
 
Nahoru