• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Nápověda k vajíčku:

To téma má aktuálně 5051 příspěvků, ale není tak úplně v klasickém příspěvku/tématě zdejšího fóra.
 

DeletedUser33829

Guest
Tady toto prémiové?
http://forum.divokekmeny.cz/group.php?discussionid=28&pp=10&page=504&do=discuss

Lotosový kvítek - 15.02.14, 10:31
No ale ty na to letos taky kašleš :)
Přijít sem jednou za měsíc... :mocking

20z7atk.jpg
 

DeletedUser40698

Guest
Shedde gratuluji k nalezení velikonočního vajíčka. Už když byla nápověda té řady vajíček tady v diskusi v příspěvku od Olda22 z 01.04.15, 07:32 .

tak pod nimi se skrývá odkaz na group/skupiny a to už pak bylo snadné ho najít a stačila mi jen ta první nápověda :)

jinak tak nevím asi se nedovím kdo nalezl to nedělní vajíčko ze dne 22.2. mám v tom BORDEL!!! se s tím dělají tajnosti, buď to byl Trsak1 nebo nevím no.
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
No ono to patří mezi interní informaci, ale mezi vítězi není.
 

DeletedUser33829

Guest
Díky Lontro,:hi já to hledal jen deset minut, na fórum jsem přišel těsně před třetí a když dal jméno toho hráče, tak jsem si řekl jestli to nebude v sekci TV kvůli jeho nicku a protože tam psal, ale tam to nebylo, když tu dal Olda22 druhou nápovědu stačilo zadat už jen správnou skupinu a jelikož vajíčko bylo na třetí stránce odzadu nejnovějších příspěvků, tak to bylo brzo, kdyby to vajíčko dal Olda22 někde doprostřed skupiny, tak nevím jestli bych ho našel, protože bych se na to brzy vykašlal. Navíc v těch skupinách nejde změnit počet příspěvků na stránku jak tady na fóru, a jestli jde, tak jsem nepřišel na to jak.
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Tak ono i tak to vajíčko bylo hodně vzádu (v závislosti na datumu).

Možná ještě dnes budou výsledky (já je už znám, ale potřebuji to schválit), každopádně díky malé účasti jsou pozice nejspíš každému jasné.
 

DeletedUser33829

Guest
Třetí stránka od nejnovějších příspěvků není moc vzadu.:D
 
Nahoru