• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
V této sekci můžete diskutovat o soutěži!


Váš DK Tým
 

DeletedUser

Guest
Dotaz

To mám doba vyrobit z hlíny
nebo udělat nějaký ten obrázek z netu ? :D
 

DeletedUser40698

Guest
Tos mě dostal. Už si někdy viděl jmenovku která se dává třeba na rezervovaný stůl v restauraci nebo připína na oděv, z hlíny? Já ještě ne. Ale tak plácat z hlíny nemusíš, vytiskni ji na 3D tiskárně. :roflJinak diskuse je tady jo? :rofl:rofl

EDIT: aha příspěvěk byl už přesunut...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Vytvořit návrh vlastní jmenovky - nebo-li návrh visačky, kterou mají účastníci srazu přišpendlenu na oděvu, odvážní viditelně, méně odvážní trochu utajeně.
 

DeletedUser

Guest
Ptám se jestli to má být z hlíny :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ta hra není z doby "hliněné", přinejmenším papyrus a pergamen už znali.
 

DeletedUser40698

Guest
Budete udělovat výjimku pro ta soutěžní díla, která mají větší rozlišení k tisku než je stanoveno v pravidlech? Např. pro rozlišení: 33.2 x 21.6 cm; 13.1 x 8.5 inches ?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jmenovka nesmí překročit tyto rozměry: výška 65mm, šířka 100mm


Tedy, šířka by spíš měla být jen 9,5 cm, aby se to vešlo do visaček. A Ty se ptáš asi na grafické rozlišení. Jenže to je více dotaz pro toho, kdo to bude tisknout. A to ještě nevíme. Tyto podrobnosti se doladí až pak. A je jasné, čím víc podrobností, čím větší náročnost na tisk, tím je to dražší ...
 

DeletedUser40698

Guest
Ptal jsem se na skutečnou velikost k tisku. Což si už odpověděl. Tak jste neměli zadávat pevnou velikost obrázku k tisku 65 x 100 mm když to někteří vůbec nechápou a nerespektují. Navíc si to každý šikovný tiskař může stejně upravit na menší rozlišení k tisku. Pořád lepší je z většího obrázku udělat menší kdy by hlavně ostrost a čitelnost měla být zachována, než z malého obrázku se snažit udělat větší.

EDIT: takže když se budu držet zadaných pravidel, tak je to zatím 4 :4 tedy 4 soutěžící splňují pravidla na 100% a 4 nesplňují
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
V zadání je napsáno, že to nesmí překročit dané rozměry, takže trochu menší nevadí. Jmenovky budou umístěny do visaček, větší by se tam nevešly, menší ano.
 
Nahoru