• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser2005

Guest
...možná by si paladin s sebou mohl do vesnice přinést exekuční příkaz,který by nalepil na bránu a vesnice by týden byla bez surovin,které by nebylo možno ani dodávat z okolí...:rofl
 

DeletedUser40698

Guest
Mám technickou otázku, musí být na obrázku Paladin přítomen?
Protože kdyby nemusel, lépe by se předměty dotvářely a i představovaly, protože by se mohly zvětšit a vyniknouti tak detaily.
 

DeletedUser36491

Guest
Lontro, paladin nemusí být přítomen v díle, může být pouze předmět samostatně :yes
 

DeletedUser31120

Guest
Gratuluji Sheddovi a dalším účastníkům. :) a děkuji také těm, kteří nevyhráli, díla byla perfektní.
 

DeletedUser40698

Guest
Též gratuluji výhercům.

Mám však připomínku. Patrně to byla více textová než grafická soutěž a šlo tam více o to, kdo jaký bude mít zajímavý bonus. Protože s prominutím, uříznout vidle a nasadit je na topůrko od Vascosova žezla by snad dokázalo i 10 ti leté dítě nebo třeba přidat sextant na dalekohled. Ale vymyslet něco, najít podklady, dát do vrstev, sestavit, upravit atd.. to už každý nedokáže.
Prostě ta práce u těch kteří se s tím matlali několik hodin přišla vniveč.
Pravda, přiznávám, asi nic moc, navíc dílo bylo v 3D a asi jsem se tomu věnoval málo.:scratch:shock

Nevadí, stalo se.:hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jsem rád, že soutěž měla takový ohlas. Některé nápady jsou opravdu povedené. Gratuluji tedy všem, co se zúčastnili. :hi
 

DeletedUser33829

Guest
Tantalena i já jsme se umístili na bedně vítězů a já vyhrál.:princess Tak to je poprvé za ty roky.:pardonTak to děkuji a lordu Sedlarovi a tantalenovi též blahopřeji k umístění.:great
[SPOIL]
Též gratuluji výhercům.

Mám však připomínku. Patrně to byla více textová než grafická soutěž a šlo tam více o to, kdo jaký bude mít zajímavý bonus. Protože s prominutím, uříznout vidle a nasadit je na topůrko od Vascosova žezla by snad dokázalo i 10 ti leté dítě nebo třeba přidat sextant na dalekohled. Ale vymyslet něco, najít podklady, dát do vrstev, sestavit, upravit atd.. to už každý nedokáže.
Prostě ta práce u těch kteří se s tím matlali několik hodin přišla vniveč.
Pravda, přiznávám, asi nic moc, navíc dílo bylo v 3D a asi jsem se tomu věnoval málo.:scratch:shock

Nevadí, stalo se.:hi

Soutěž byla určitě textová a obrázek jako dekorace pro představu. Já jsem rád, že se soutěže zúčastnilo hodně lidí i to, že tu vznikly obrázky se kterými si lidi pohráli. Můžeš si zajít do sekce archivů soutěže, byla tu na tento způsob již soutěž o novou jednotku, tenkrát všichni a doslova všichni, kromě mě, dávali obrázky z internetu, které ani neměnili a já jej kreslil ručně a nevyhrál jsem a přitom už tenkrát bylo v podmínkách, že obrázky nesmí být dílem někoho jiného a nebylo mi to platné. Dříve jsem tu byl kritizován, že haním ostatní díla a soutěže kritizuji, ale ta úroveň se zlepšila, než jaká tu byla před rokem a půl, dvěma roky, je tu více soutěžních příspěvků i to, že podmínky jsou opravdu dodržovány.
Musíš se zeptat DK Týmu podle jakého klíče vybíral, jestli podle něčeho vybírali nebo záleželo na každém jednotlivci samostatně. Obrázek, který se mi osobně nejvíce líbil je ten s tou odstřelovací puškou, ale kdybych měl hodnotit, tak takové dílo bych mezi vítěze nezařadil ani náhodou, protože dává předmět z naprosto jiné doby a to neberu ještě pravopisnou chybu v názvu a byl bych skeptický i k těm artefaktům, které mají magické účely, ať si to vymýšlí a vytváří jak dlouho chtějí, ale to je mimo rámec hry a soutěže s tím spojené.

K mému dílu:
Žezlo jsem vymazal celé;) a jak jsem už psal ve svém topicu, nápad jsem dostal ihned při čtení zadání soutěže a obrázek udělal, tak jak jsem udělal, nemám grafické programy, nebudu je kvůli soutěžím kupovat ani crackovat a ve škole jsme s nimi ani nedělali, ale třeba bude-li se mi někdy chtít, tak si jako samouk něco zjistím, navíc nepovažoval jsem to za hlavní složku soutěže, ale tím byl určitě nápad, ne jeho obrázkové zpracování.
Každý něco vymyslel.;) V době, když jsem tu dával svoje dílo, tak tu byla jen jedna soutěžní práce (Kříž Svobody), byl jsem první kdo měl v obrázku i paladina a hle kolik lidí udělalo to samé, ale kdo byl první, kdo to vymyslel?
Ihned při vytváření díla mě ještě napadlo dát tomu jiný název, třeba husitské vidle nebo německé selské vidle, odkazující na německou selskou válku, v obojím případě by to bylo z časové osy bližší, ale první mě napadl Chlumec, tak jsem u něho zůstal, navíc určitě lepší název odkazující na událost, kterou tu všichni znají, tedy Češi snad určitě, Slováci nevím, než na německou selskou válku. Máme ve hře Mieszkovo turnajové kopí, což správně česky je Měšek, tak se jmenoval první polský panovník a jediný, který nebyl ještě králem, a pak několik polských králů se tak jmenovalo, pak tu je švýcarská halapartna, Švýcaři na přelomu středověku a novověku byli vyhlášení kopiníci, dodnes má papež jejich osobní gardu, tak proč tu nemít taky něco odkazující na české dějiny?! I tím jsem se řídil, tak kdo to objevil, pochopil?
Hodnotit odvedenou práci je těžké, aspoň si myslím, a určovat ji jen podle času určitě nejde, někdy geniální myšlenka přijde rychle, jindy ne, když dám dvěma lidem stejnou práci a jednomu bude trvat déle, tak to nemusí znamenat, že ji odvedl lépe, ale třeba to, že je pomalejší, taky se mohl loudat. Taky Ti můžu dát stokilový pytel cementu, ať jej někam přemístíš, můžeš se s tím párat celý den a být unavený a bolet Tě záda, pokud s ním nepohneš, tak jsi z hlediska fyziky nevykonal žádnou práci. Prostě z vícero hledisek porovnávat práci je dost obtížné a čas není jediné kritérium ani nemusí být nejprůkaznější, nejefektivnější.[/SPOIL]
 
Nahoru