• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser

Guest
Slušností mohlo být mi napsat, že nemám něco v pořádku místo toho Vašeho "Super! ;)" ...

Obrázek byl super a na první pohled se jevil jako správně vložený. Až jsem pro přehlednost všem odstranila přílohy, vyšlo najevo, že není vložený přes url.
Je skutečně na každém z vás, jak pečlivě si přečtete pravidla...
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
To je podle mě ubohost... Je to grafická soutěž kde se má hodnotit výtvor a ne sakra jestli je potřeba na obrázek klikat či ne. Pravidla jako pro školku...
 

DeletedUser37558

Guest
Ve školce se ty pravidla dodržují tady bohužel ne. :D
 

DeletedUser41830

Guest

Se vším souhlasím .. Deynorem..
Už se tady i mažou komentáře aby náhodou někdo něco nevěděl že tu píšu jen pravdu ..
Jsem zklamán z vedení na fóru.. :(
 

DeletedUser

Guest
Pravidla byla stejná pro všechny účastníky. Je na každé, jak pečlivě si je předem přečte.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Sakra přiznejme si.... Šlo o grafickou soutěž nebo o návod jak se naučit přidávat obrázek na fórum. Neřeknu, že někdo nesplnil rozměry tak je vyřazený ze soutěže, ale toto... OPRAVDU SAKRA?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41830

Guest
Pane bože.. Je to grafická soutěž..Proč tu řešíš rozměry.. furt jen pravidla dána, pravidla dána .. to už každý ví ..
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Pane bože.. Je to grafická soutěž..Proč tu řešíš rozměry.. furt jen pravidla dána, pravidla dána .. to už každý ví ..

Jak říkám, rozměry bych i řešil. V případě že by to mělo být 500x300 a někdo by to udělal třeba 50x50, ale takové rýpání do detailů... to už je moc.
 

DeletedUser41830

Guest
Řešíte tu jen malý čísla .. ---Je to blízko zadaných rozměrů...jen pár čísel ok je to dobré .. Ale pojdme se podívat na ten obrázek o to tu přeci jde..
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Řešíte tu jen malý čísla .. ---Je to blízko zadaných rozměrů...jen pár čísel ok je to dobré .. Ale pojdme se podívat na ten obrázek o to tu přeci jde..

Omlouvám se, nějak jsem tu tvoji "kauzu" neřešil. Nechtěl jsem se zbytečně rýpat do něčeho, do čeho mi nic není. Ale zklamání z vedení... obrovské.

První a poslední soutěž které se účastním. Nenechám si tu **** na hlavu s takovými detaily.

Na brzkou shledanou slečno/paní zástupkyně hlavního moderátora Adriano.Q
 
Nahoru