• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
V této sekci můžete volně diskutovat k tipovací soutěži k hokejovému MS 2017.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
ČEŠI - strážci zlatého hattricku... Letos je to naše!!! ;)
 

DeletedUser30368

Guest
Skupina je naše, ale finále nám uteče si myslím :), Kanadu porazíme, nebude ještě rozehraná, pak na ni narazíme ve finále nebo ne, pokud ji někdo vyřadí věřím ve zlato, pokud ne, tak nečekám, že by se dala porazit :D
 

DeletedUser40852

Guest
Nestačilo vypsat jen prní 4 týmy když se ostatní pořadí stejně nijak neboduje?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ostatní týmy se vyplňují pro úplnost, aby někdo nepopletl týmy či skupiny. Na body to samozřejmě vliv nemá. Navíc, každý se pak rád podívá, jak tipoval zpětně vlastně celou svoji skupinu, pro zajímavost. ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tak co hokejoví tipéři, jak se vám zatím líbí průběh šampionátu? A jak tipujete dnešní utkání proti Norům?
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Upřímně jsem od našich čekal proti Norům trochu větší tlak. Nevím proč, ale první třetiny jsou od nás fakt tragické, viz utkání s Finy a dalšími týmy. Nechápu, proč nehrajeme s takovým nasazením, jako posledních 5 minut každého utkání, celé zápasy. Pokud na tomhle naši borci zapracují, tak stále věřím ve zlato!

No a co se týče ostatních týmů... Každým rokem se mistrovství vyrovnává více a více, což jen pomáhá k atraktivnosti celého turnaje. Už zde nevidíme výsledky 10:0 proti Francii, Norům a podobným týmům. Každý může porazit kohokoliv, což se mně osobně strašně líbí a moc si to užívám, přeci jen kdo z vám by před šampionátem tipoval, že Francie porazí Finy 5:1? No a největším zklamáním jsou pro mě výkony Běloruska a Slovenska. Jistě, Slováci nemají hráče z NHL, nemají tak zkušený tým, ale přeci jen si myslím, že mají na to, aby předváděli výkony trochu na jiné úrovni. No a Bělorusové, nevím co s nimi je, ale to je tragédie. Tipoval jsem, že by měli postoupit ze skupiny, ale nakonec to vypadá, že je příští rok ani neuvidíme na MS. Za mě velký palec dolů.

Takže pojďme fandit!!!

Otázka dne:
Jak si dnes povedeme proti výběru Slovinska? Pojďme si tipnout přesné výsledky! Za mě 4:1 pro ČESKO!
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Skoro jsi se trefil :)

Jinak, pro mě vítězství Francie nebylo až takovým překvapením, i když výsledek 5:1 bych si asi netipnul, spíše tak 3:2 na nájezdy. Já osobně jsem je tady v soutěži tipoval na 4. místo, takže na postup, dokonce i před Nory, Švýcary či Běloruse. Čekal jsem, že Slovinci budou poslední a také jsem si myslel, že slováci nepostoupí ze skupiny.

Uvidíme, jak se to ještě vybarví, bude to zajímavé...
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Švýcaři jsou rok od roku lepší a lepší... Zítra nám pořádně zavaří, ale doufám, že vyhrají naši borci.
Francie hraje dobrý hokej, snaží se hrát útočně a tom přináší ovoce, osobně jsem jim přál postup ze skupiny, i když jsem je na postupové místa netipoval. Jen doufám, že Norové postoupí na úkor Finska, protože tohle nejsou Finové jak je známe a rád bych viděl ve čtvrtfinále i někoho jiného než tradiční Finsko. Na druhou stranu pokud Finové postoupí, tak mi to pomůže zde v soutěži. :D
 
Nahoru