• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Pravděpodobně se soutěže zúčastním. Nicméně takový malý fail ve zprávě určené všem hráčům (závorka navíc u spoileru), což pravděpodobně způsobí, že se sem podívá méně hráčů. :D
 

DeletedUser30368

Guest
Zrovna jdu tu závorku okomentovat a šachlik byl rychlejší :-D (Musím si přečíst pravidla a vůbec co mám dělat, protože moje klasická pozvánka by asi nestačila .D ) (Zdar, jde hrát nebo jen pro PB? :-D Zakládáme Mongoly - tohle a můj nick je prostě známka toho, že jde o dobrého hráče nebo známého :D něaké ty klasické pozvánky typu: Jsi zkušený hráč a hledáme právě Tebe jsem snad nikdy nepsal :rofl)
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Já vždy psal takový ty omáčky, že nám nejde o kvantitu, ale o kvalitu, že nebudeme uzavírat žádné spojka apod, navíc jsem si vždy uměl vytipovat dobré hráče, takže z toho byl na začátku nejlepší kmen téměř pokaždé. :D Bohužel vydrželi jen Thorové na S39, kteří vyhráli. :D

No nicméně to nemění nic na tom, že zde to bude chtít asi něco jiného... :D
 

DeletedUser

Guest
Šachlíku, díky za upozornění na hranatou závorku. Info předávám dál.

Zelí, mě by taková pozvánka určitě pobavila, ale kdo nezná Mongoly...
crazy.gif
 

DeletedUser30368

Guest
Tak musím napsat, že to bylo přesně jak jsem čekal :D, vyhrají pozvánky stylu ctrl+c - ctrl+v :D, nejde o originalitu, ale napsání prá žvástů, bohužel originální tu ve výsledku nikdo nebyl (I já bych to posílal zkopírovat/vložit...), čekal jsem od té soutěže víc :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Použiji klasické - Sláva vítězům, čest poraženým. A Tebe se Zelíčko zeptám, co víc jsi očekával? Však než začala existovat předregistrace, tak se tu pozvánky do kmenů od toho, co bylo v soutěži, moc nelišily.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Co se ti nezdá zelí? Příště napíšu originální pozvánku jen pro Tebe! :D
 
Nahoru