• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36491

Guest
Vážení hráči,

v tomto tématu můžete diskutovat o probíhající soutěži.

Všem držíme palce a přejeme hodně štěstí.

Váš DK Tým
 

DeletedUser42936

Guest
Nemůžu uvěřit, že někdo dělá akci o prémiové body a ani se nad tím nezamyslí. Kam svět spěje? Soutěž "Vyhraje ten, kdo ZAŽIL nejzajímavější příběh" se už podle mě nedá ani trumfnout.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Kde jsi to viděl takto napsáno?
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Tak přesně tak to není. Zapoj fantazii a můžeš všechny trumfnout. ;)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Co k tomu říct... špatné to není, ale hlavní téma je tam poměrně upozaděno :)
Ohledně stylistické stránky bych podotknul, že to má patrný nedostatek - míchá se tam mnoho témat i způsobů vyjadřování, že je to z tohoto pohledu velmi nekonzistentní dílo, jež se místy snaží působit umělecky a jinde zas tuto snahu spolehlivě pohřbívá.
Nicméně asi nejlepší ze 3 děl.
 

DeletedUser42809

Guest
Díky za pochvalu ;) ale i za kritiku, protože i ta je pro mě důležitá, abych věděl co příště zlepšit.
Téma bylo z mého pohledu celkem náročné, a nejspíš proto se ho zúčastnilo tak málo soutěžících. Popravdě i já sem si celkem lámal hlavu, co k tomuto zadání napsat.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Ještě by mě zajímalo, zda to je příběh podle skutečné události a nebo zcela smyšlený. :D
 

DeletedUser42809

Guest
Převažuje smyšlenost (jména, místo, a mnohé další), i když k učení DK opravdu došlo, ale psát o tom by bylo příliš nudné.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru