• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser37558

Guest
Potřebuji poradit s tímto:
  • Je zakázáno do předlohy přidávat nový či upravovat stávající obsah - jedná se pouze o vymalování předlohy, nikoliv o obsahovou úpravu!
Bude přidávání obsahu když dokreslím kopeček a princeznu do okna? :D
Pokud to vadit bude, tak princezna bude jen jako malba v okně a kopeček asi budu muset zrušit. :)
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Zadání je jasně dané. Je zakázané tam cokoliv přimalovávat. Každopádně pokud by to bylo něco miniaturního, jako má například hráč Ohnivý drak 10001 ve své omalovánce nepatrný trojúhelník, tak to není zase takový problém.

Ber prosím na vědomí, že hodnotit se bude originální předloha, takže není potřeba tam cokoliv přidávat, aby jsi právě ty mohl být možný vítěz.

Takže to shrnu. Kopeček můžeš mít, ale musí to být pouze nepatrné (podobně jako u výše zmiňovaného hráče jeho trojúhelník) a princezna... pokud nepůjde vidět a bude někde miniaturní v okně, tak taky může být. :D

 

DeletedUser37558

Guest
Je možná i vlastní kresba která je téměř identická dle vašeho originálu?
PS: Nenuťte mě prosím to trhat. :)

DSC01661.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
Dceřino nesoutěžní dílo, které jsem bohužel nedala do spoileru vadí? Mohu nechat nebo smazat? Upravit mi to nejde..
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nevadí, není v prvním příspěvku.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Jak píše Biblos - ničemu to nevadí, ale pro klid na duši jsem ti to upravil a dal do spoileru. :)
 
Nahoru