• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser43139

Guest
Dobrý den,
Poprvé jsem se zůčastnil nějaké soutěže , tak se chci zeptat, jak se pak dozvím pořadí
Děkuji :)
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Dnes je poslední den, kdy se hráči mohou zúčastnit soutěže. Zítra se začne s hodnocením jednotlivých děl a během několika následujících dní proběhne vyhodnocení, které bude na závěr uveřejněno zde na fóru s pořadím prvních 3 výherních míst.
 

DeletedUser3767

Guest
Nejde mi přidat obrázek a nebo to neumím. Vždy mi to napíše- objevila se chyba. Tak to mě štve.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Jsem velice rád, že u této soutěže je opět vysoká aktivita a bude těžké vybrat ty nejlepší. :Yes
 

DeletedUser35785

Guest
DVA DNY MI BYLO BRÁNĚNO SE DOSTAT NA FORUM. ZAPOMNĚLA JSEM HESLO A ZA DVA DNY SE SUPORTU NEPODAŘILO MI POSLAT RESETOVANÉ. DALA JSEM SI PRÁCI A OMALOVÁNKU VYMALOVALA.VKLÁDÁM JI SEM JAKO NESOUTĚŽNÍ, ALE ZA TO ŽE JSEM SE NEMOHLA DOSTAT NA FORUM MŮŽE SUPORT.
KSnkoUKZG5X-f6KG1m6YlRiTEq5fAbkYfUbG-W9jxnXfzirFO0gImin9K0r6R9znI9q9XzmpKooaLwX8AyjojJoAlQAXNF8oljAvxUj5fIaXRwUwydih9J2D2Su0aUUvg8Fk7qqD6HKtBTl--8h2j4VH9Edk9waZY3Sv_jMokbCZYEnKaTMI-5UOKYu-IUd7VuQgI2LyWWuS7PbefoVuAZvEbpup21mbJuhxuauFS6iGkwcklc4LiHg2zz-hM-GvcxJCUQXIxqfnIvI_59_cc3MPNoVmhvweMQRaVVvPb6pyNyYX9NqCeEVSp9qu0XNtRj3fGbvSIYUlswpK_pk8oNi2nFL1hy7ENLhCcGXPMXzvUOxfL0apr257eqqYW3LPykVa9s42asYAaSwyFRFMWyVEz6ZaC-EHW09A8KcClIw02B0XExj-yXTf36WnOphV9rZUIUAPZk2DLACCbeXLIIMpfBuxc0AziqFLnxnP7Eh10j33bZanMj2-EtSmyGUlCtT5r_hJ_dx2eHfpgM4Qou-bmp_bjALNaPlFsPvInFPVibF3BxyO6WfI8bBuQW7USjdSsd4be6_LosiygByOkFcjcN4K65RekZDXPpCPfw=w452-h620-no
 

DeletedUser35785

Guest
Jsem velice rád, že u této soutěže je opět vysoká aktivita a bude těžké vybrat ty nejlepší. :Yes
Nick asha nepoužívám, mám už dlouho nový a to Démonice a k této mám registrovaný na DK aktivní mail. Nick asha nehraje, kdybych vyhrála nějakou cenu, nemohla bych ji využít, proto jsem trvala na přihlášení přes nick Démonice, což mi nebylo a nevím proč umožněno.
 
Nahoru