• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
134
Takovou účast jsem rozhodně nečekal... Ale jak jsem psal, je to hodně zajímavá soutěž a je pěkné, že se snažilo tolik lidí!

Všem přeji hodně štěstí v soutěži! Nechť vyhraje ten šťastnější, jelikož se vám to všem moc povedlo a bude těžké vybrat vítěze! :)
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
743
Také mě účast mile překvapila...Soutěž je velmi zajímavá a má mnoho způsobů řešení :)

Všem držím palce, aby právě jejich příspěvek byl tím nejlepším, alespoň dle našeho hodnocení...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
Musím uznat, že vybrat vítěze této soutěže bude nesmírně těžké, protože je zde spoustu soutěžních děl, které by si zasloužili vyhrát. Mám svého favorita, ale zvolit druhé a třetí místo pro mě byl opravdu oříšek. Hodně štěstí všem! ;)
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Pravidla jsou jasná, odměnu dostanou první 3 místa. Až budou dávat například na olympiádě medaile všem za snahu, tak s tím začneme i my. :Jester
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
To nevadí, ale taky taky tu odměňujeme první 3 místa. :D:p
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Užíval jsem si zahraniční dovolenou, kde byl omezený přístup k internetu a jsem překvapen účastí, vybrat tři nejlepší bude opravdu obtížné.

Překvapen jsem však i stížností, že support může za to, že někdo nezná své heslo k účtu na fóru. Jestli to nebude spíš tím, že si hráčka heslo neuložila ...
 

DeletedUser35785

Guest
Musím na to reagovat, protože z mého pohledu to tak vypadalo, ovšem po zjištění jak se věci mají jsem suportu poděkovala, protože to nebyla jeho vina ,ale divné praktiky člena rodiny. Každopádně zvažuji pomoc suportu o změnu mailu , tak aby k nicku Démonice(který používám už dlouho) patřil jen jeden mailový účet. a ne jeden ve hře( např. s53) a jeden na foru.
 
Nahoru