Diskuze k soutěži

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.343
V této sekci můžete diskutovat o soutěži či komentovat aktuální dění hokejového šampionátu.
 

DeletedUser44338

Guest
chci se jen zeptat kam mám napsat typ výhry na tým který vyhraje děkuji
 

Kubina

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Hlavní moderátor
Počet poděkování
379
V této sekci jsou vlákna fóra, každé se vztahuje k jedné části tipování. Některé obsahují hlasování formou ankety, jinde je potřeba tip přiložit jako odpověď.
 

DeletedUser39515

Guest
pozerám, že zase ako minulý rok sa body udeľujú len za 4 postupujúce tímy čiže prvé 4 tímy z každej skupiny, ...potom nechápem prečo musíme tipovať poradie všetkých 8 tímov v každej skupine? :), ...(aspoň podľa pokynov vo vlákne 1. kolo (základní skupiny))

...myslím že by bolo lepšie keby sa udelili aj nejaké body za poradie nepostupujúcich tímov (keď ich už v danom vlákne tipujeme), ako aj tímy ktoré by mohli zostúpiť a pod., ...čím viac bodov v hre tým menej bude tipujúcich, ktorí budú mať rovnaké počty bodov :)
 

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.343
Máme to tak nastavené už od počátku soutěže, vyhodnocovat každou pozici by bylo složitější a takto nám to vyhovuje. I tak nám vyhodnocení celé soutěže zabere spoustu času...
 

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.343
Tak schválně - kdo kouká jedním okem na hokej a druhým na fórum? Vstup do zápasu naprosto famózní a teď trochu škoda těch dvou gólů, ale bojujeme dál!

Slováci zatím vedou 3:1 nad USA, klobouček! :)
 

DeletedUser44313

Guest
Prosím, kde se najde vyhodnocení soutěže (nebo každé jednotlivé části)? :) U Velikonoční soutěže jsem taky nemohla najít, kdo to nakonec vyhrál.

Díky moc za odpověď, je možný, že jsem jenom slepá.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
192
Je na to udělaná speciální podsekce "Výherci soutěží", kde mimo jiné najdeš i Velikonoční soutěž (odkaz). Co se týče hokejového tipování, dovolil bych si říct, že vyhodnocení teprve proběhne, jelikož ještě neskončila celá tipovací soutěž.