• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Boje o erby - Diskuze

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Podle mne je Boj o erby individuální prvek ve hře, tak jako jiné události, které jsou do hry vkládány. To hraje každý sám za sebe.
 

DeletedUser25426

Guest
Mno, ale hra je kolektivní - a soukmenovci by si úmyslně neměli škodit ;)
Spousta hráčů do události investuje PB, a od spoluhráčů není zrovna etické, že je připravují o herní výhody, které mohou touto cestou získat...
Soukmenovci by měli spolupracovat - ne se připravovat o možnost získat herní výhody.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ono téměř každá událost může být různá na různých světech, bohužel těžko najdeme způsob, aby každá událost fungovala stejně na všech světech. V tomto případě záleží na kmenu, zda se rozhodnou chodit 5 hodin daleko pro erby (což moc efekt nemá) a nebo zda si zasoutěží mezi sebou a zkusí každý získat co nejvíce výhod.
 

DeletedUser42960

Guest
Zdar všem,
DK hraji několik let, různé bonusové události - jako veletrh a podobně velmi zpestřují hru, ale Boj o Erby (a hned potom je boj o vlajky) je nejhorší věc/akce, kterou DK nabízí (abych to napsal slušně).
Celý den honím erby jako ten b..........tajtrdlík, abych ráno (tedy respektive ři uzavření kola) neměl ani jeden ??!!! = bez prémiového účtu prostě o ničem (a to mohu mít bojovníků kolik chci, stejně mě do rána ostatní vyberou!!!
A PROTO BOJ O ERBY PO JEDNOM DNI IGNORUJI, PROTOŽE JE TO ZBYTEČNÁ SNAHA A ZTRÁTA ČASU !!!! ( za dvě hodiny nasbírám všech pět erbů a během pár minut nemám ani jeden ???!!!!! )
To bych u toho musel sedět 24 hodin )a to opravdu nemohu ) a posílat bojovníky pořád dokola, jako ten --- víme co, jinak to nemá smysl !!!

Možná by to chtělo nějakou inovaci (boj o erby a boj vlajky), aby měli nějakou šanci i hráči, kteří prémiový účet nemají , mít nechtějí a nebo mít nemohou !!!! - (třeba aby si i bez prém. účtu mohl hráč uzavřít třeba 3 erby),

Zlatý veletrh a podobně !!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35977

Guest
Zdravím,

mám dotaz. Co se týče těch vylepšení, které si kupuji za drahokamy. Přesnějí vylepšení o +10% rekrutace buď v kasárnách nebo ve stájích. Pokud to koupím dvakrát a použiji, sečtou se mi procenta? Tedy, že budu mít +20% ?
 

DeletedUser4673

Guest
Ty surovinové odměny za úkoly k události jsou poměrně nesmyslné..
 

DeletedUser4673

Guest
Nadávaly se dříve nějaké random erby? Jako když mám mega a půl bodu tak mi je 100 ks od každé suroviny na prd.

Nebo pár drahokamů. Prostě cokoliv by bylo lepší, než ty surky.
 

DeletedUser42960

Guest
Zdar všem,
boj o erby je nejhorší událost, kterou DK nabízí = přes den nasbírám 20 erbů a do uzavření kola o všechny přijdu ??!!!!! - naco tedy dřepím u PC = k ničemu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Peníze za body pro uzamčení utrácet nebudu a obrana je nesmyslná= ať mám 5 i 6 obránců, o erby stejně do konce kola přijdu ??!!!
Je to opravdu nejhorší a nesmyslná událost, která v DK je !!!
Je jednoznačně určena pouze těm, co mohou utrácet za body pro uzamčení ??!!!
 
Nahoru