• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k verzi 8.0

DeletedUser11059

Guest
Jasně, už to vidím a je to jednoduché a stačí PÚ ... ta mapa má nyní i s tímto dost dalších novinek.
 

DeletedUser28904

Guest
ahoj, mam takový návrh. co by se mi moc líbilo v nové verzi a myslím, že by to spoustě hráčů usnadnilo práci s účtem.

Jde asi o to: Když dám např. náhled některé skupiny, tak mam vždy vyfiltrovanou pouze jednu skupinu (např. útočnou), myslím, že by nebylo od věci, kdyby bylo možné naráz vyfitrovat více skupin najednou. Protože mam třeba zbytečně vytvořenou skupinu např. K38 útok (K38 obrana atd..), je to pak dost nepřehledné, zbytečně moc skupin, takto bych mohl mít pouze skupiny např. útok/obrana a dál rozdělené kontinenty (to by mohlo být již přednastaveno v systému) a já si mohl vybrat, že chci vyfiltrovat např. útočné vesnice na K38.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ta, to máš pravdu - to mi chybí také.:rofl

A ještě by bylo dobré, kdyby se poznámky zobrazovaly i v náhledu - budovy - protože je sice pěkné, že si popíši, kde chci stavět kostel, ale pak to v náhledu nevidím :(
 
Nahoru