• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze ke konci světa

DeletedUser22096

Guest
A je to uzavřené :)

Ještě jednou gratuluji Bedulasovi za jeho skvělé výkony, které zde, na tomto světě vykonal :D:pardon
 

DeletedUser

Guest
konec světa

Tak se taky s váma loučím a snad se někdy eště někde shledáme na nějakém jiném světě nebo jiné hře , dík všem za zpříjemnění hry a zdar všici.
 

DeletedUser5348

Guest
To byl,ale divnej konec světa:(
Nikde žádná zpráva,oznámení,nic.
Pouze ticho a zapomění..
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak, kde nic tu nic. Čekal jsem na to dva měsíce, abych viděl jak svět končí, ale nestálo to za to. Prostě to jen vypli a hotovo.
 

DeletedUser22096

Guest
Kdyby jste tam v tu dobu byli pánové, tak došli asi 2 zprávy od support týmu... 1. že svět bude za pár hodin ukončen. 2. že svět vyhrál ten hroznej JWJ kmen :yes:p a, že jim gratulujou a za pár minutek svět uzavřou....
 

DeletedUser5348

Guest
Mohli nechat to připojení alespoň do rána,aby si to všichni mohly přečíst..Já jsem byl připojen do cca 0:20 a nic,takže jsem šel spát a pak už nic...
 

DeletedUser29992

Guest
Jak tak čtu, tak vás to překvapilo, ale je to tak u každého světa, který zkončí, u 4, která to dokončila v ČR 1. to bylo naprosto stejné, jenomže jak jsem se dočetl, tak tdy vám alespoň nabídli diplom, tam ani to ne, prostě jenom přišlo pár prémijáků....

PS: Pokud někdo z vás obdrží již zmiňovaný diplom, prosím, napište mi na primapatrik@seznam.cz

Děkuji, Patrik1994
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru