• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze ke Speed Lize

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
to LillOO: Díky za upozornění, opraveno, ale myslím si, že je to zbytečná maličkost :blush účel to plní a zjevně jsi to pochopila :D
 

DeletedUser

Guest
Sem koukal na seznam hráču co se registrovaly a až na pár vyjímek jako je prisonprison nebo -Flop tak to vypada , že by to mohla být pohoda :D:cool

Ale prostě 1 na tuhle Ligu je prisonprison:yeah:king:thumb
 

DeletedUser16529

Guest
nevím co proti mně máte.já už budu stejně asi v práci tak nebude moc času.:D
 

DeletedUser

Guest
prisone proti tobě? To si pis že nic :) Eště zete nejak tak znám :) Doufám , že budeme spolubojovníci :):yes:yes
 

DeletedUser33018

Guest
ako sa mam zaregistrovat na speed ligu??skúšam to ale neodpisujú mi...prosim napíšte ako ste to písali formou vy tu na fórume cez sukromnu spravu:hoc8:
 

DeletedUser33159

Guest
mám dotaz , zda každý speed stojí 50 PB (pokud nesithnu první 100)nebo je to vše po registraci zdarma ?:hi
 

DeletedUser33159

Guest
Ještě mám další ... posílal jsem včera před půlnocí přesně ve 21:57 registraci , ale stále se nevidím v registrovaných uživatelích i když už jsem hrál 2 speedy. :blush
 
Nahoru