Diskuze ke Speed Lize

*BaB1ckA*

Guest
Když začínal speed nikde toto nebyl napsaná Respektivě si to přečtěte sami jak mám vědět o tom že sem si sem měl dát více speedu bylo psáno 5

Vážení hráči,

připravili jsme pro vás jedinečnou soutěž o premiové body. Nenechte si ujít příležitost získat premiové body a ukázat vaše hráčské schopnosti!

Začátek a konec
15.4.2011 až 15.5.2011

O co půjde?
V časovém limitu 1 měsíce budete muset odehrát minimálně 5 speed kol(lze i větší počet). Na konci měsíce si sami vyberete speedy, na kterých jste se nejlépe umístili a vložíte je ve formě linků na jednotlivé speedy do příspěvku v příslušné kolonce na speed fóru(V sekci Speed liga si založíte topik se svým jménem,kam bude vkládat odkazy). První 3 hráči s nejlepším průměrem ze všech 5 speedů obdrží cenu(cena upřesněna níže).

Jak vypočítat průměr?
Pro někoho banální otázka, ale přesto vysvětlím.
Mám umístění na 5 speedech – 3x 1. místo
2x 4. místo
(3+8)/5 = 2.2

Ceny pro vítěze!
1. místo - 600 PB
2. místo - 400 PB
3. místo - 200 PB

Registrace
Pokud máte zájem zúčastnit se soutěže, posílejte vaše registrace Idemdorovi pomocí zprávy zde na fóru, nebo formou E-mailu na adresu speedliga.dk@gmail.com
Vaše registrace by měla být v následujícím formátu:
Liga - "váš nick ve hře"
Registrace zasílejte nejpozději den před zahájením soutěže.
REGISTRACE JSOU ZCELA ZDARMA!!!
V případě, že se nestihnete zaregistrovat v limitu, můžete podat přihlášku v průběhu herního měsíce, avšak případná výhra vám bude zaslána poloviční.

DeletedUser27281

Guest
Tato informace byla napsaná jako doplňující těsně před začátkem ligy

DreamTeam*

Guest
Babicka klud...
Maju pravdu, viem prisla si o nejake pb ale to neni koniec sveta! :axe Skus to na buducej lige, tam budem aj ja, dufam ze sa mi podari obhajit to ako hram :)

Filip Dickens

Guest
no nic vidim že si tu děláte ***** z každého nechápu to...před ligou bylo napsáno že každý si odehraje kol kolik chce a pro zpočítání průměru sem jich dá 5...ja sem ji jich sem dal 5 prvních míst což mě dává průměr 1 potom si jich sem dal sympathy 17 má tam také 5 prvních míst což je průměr také 1 a filip jich tam má 10 ale také 5 prvních míst což je průměr též 1...= že na 1 místě jsou 3 lidi...a nechápu jak můžete rozdělit umístění podle toho kolik jich kdo odehrál to sem si sem mohl dát speey kde jsem byl např:10 a bylo by a o žádnej průměr by nešlo...
i tak by ti to moc nepomohlo možna by jsi dopadl i hůř :notak buď rád za to co máš
a pokud ti jde o pb ty hamoune:mocking tak ti je klidně pošlu já tu stejně už končím;)

DreamTeam*

Guest
i tak by ti to moc nepomohlo možna by jsi dopadl i hůř :notak buď rád za to co máš
a pokud ti jde o pb ty hamoune:mocking tak ti je klidně pošlu já tu stejně už končím;)
sak tu s pb dobry hrac nemoze mat problem :D
Staci vyhrat dva speedy za mesiac a mas stale premium aktivovany...

A filipe ty koncis? jak to?