• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze - Nový náhled kmene

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
V novém náhledu mi chybí věci, které byly v tom starém.. Například, když spojenec ztratil nebo dobyl vesnici, tak jsem viděl i údaje původního, nebo nového vlastníka. Teď to tak není a musím jednotlivé vesnice rozklikávat. To je dle mého škoda.
 

Deleted User - 3527002

Guest
Náhled kmene bych nechal tak, jak byl - tedy bez obsazených vesnic.
Obsazené vesnice BYLY přehledně vypsány na úvodní stránce, která se také změnila - za mě k horšímu. Chybí mi tam barevné odlišení dobyté/ztracené vesnice a nového vlákna na fóru. Také tam velmi chybí, jak píše Shaman, informace o tom, kým byla vesnice dobyta (respektive od koho).

Abych to shrnul - náhled kmene sice dostal novou funkci, ale je nepřehledná, tudíž zbytečná. Nejdůležitější část úvodní stránky přišla o přehlednost.
 

Deleted User - 3527002

Guest
Barvičky už to pěkně zpřehlednily :)
Máte v plánu vrátit i informaci o tom, kým/komu byla vesnice dobyta?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Oavio: Zatím k tomu nemáme bližší informace.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
200
Zdravím,

když kliknu na nějakého hráče, tak tam vidím i nesmyslné vojsko, prostě je tam zobrazené vojsko a když kliknu na tu vesnici, tak to vojsko je dávno rozposlané na podporách.

Ty statistiky jsou tam opravdu až moc opožděné, a mělo by to ukazovat aktuální armádu ve vesnici v ten den a v ten čas.
A ne, že to ukáže vojsko, které máme v te vesnici narekrutované a poslané.

Snad mě chápete co myslím.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
No, asi uplně ne. Zkus nám to prosím popsat do ticket zprávy a hoď k tomu screen. Prověříme, jak moc je to opožděné.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
200
No prostě když kliknu na hráče, tak vidím vojsko, které by měl mít ve vesnicích, a když se do těch vesnic podívám, tak tam to vojsko vůbec není a je dávno mimo vesnici.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
ano, stejný problém - před pár dny jsem se dívala a informace byly zkreslené asi časovým zpožděním..
 
Nahoru