• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze o nastavení Světa 35

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vážení hráči,

otevíráme diskuzi o nastavení nového světa, který plánujeme spustit koncem měsíce. O přesném datumu spuštění světa a předregsitrace vás včas informujeme. Zatím bychom rádi slyšeli vaše názory na nastavení nového světa. Pokusíme se je prosadit a navrhnout u vývojářů hry z firmy InnoGames. Přesto berte prosím na vědomí, že konečné rozhodnutí je pouze a jen na nich. :king
 

DeletedUser33784

Guest
Rád bych viděl rychlost 1,6 bez kostela, bez lučištníků (ačkoli jsem se překlikl :cry) a netradiční podmínkou pro vítězství.. Na zbytku mi až tak nezáleží. :hi
 

DeletedUser

Guest
Pozdrav všem

Dávám přednost jednoduchýmu, rychlýmu nastavení, takže bych přivítal svět bez luků, jednoduchej systém výzkumu, Paladin s předmětama ano, domobranu jsem zatim ještě nikdy nevyužil takže ne, rychlost by se mi líbila jako na sv. 2 tedy 2/1, kostel ne, vlajky nevyžaduju, počet členů Kmene tak do 80ti.

Big Lebowski
 

DeletedUser

Guest
S35

rychlost 1.6 a zkusil bych to splacat vsechno dokupy takze lucistrnici s vlajkama kostelem domobranou proste se vsim dohromady
 

DeletedUser36968

Guest
Dávám přednost jednoduchýmu, rychlýmu nastavení, takže bych přivítal svět bez luků, jednoduchej systém výzkumu, Paladin s předmětama ano, domobranu jsem zatim ještě nikdy nevyužil takže ne, rychlost by se mi líbila jako na sv. 2 tedy 2/1, kostel ne, vlajky nevyžaduju, počet členů Kmene tak do 80ti.

Big Lebowski

Naprostý souhlas :)
Rychlost jednoduchost ;) Bez kováren a kostelů :)))
 

DeletedUser35754

Guest
pozdrav

jen těch členů kmene je dost málo .... bývá lepší víc lidí v kmenu ...80 to je tak minimum
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,

Mě osobně by se líbila rychlost 2, bez luků, domobrany a kostela, vlajky a předměty na palacha ano a jednoduchý výzkum

Sirfigo:hi
 

DeletedUser36968

Guest
Počet je nízký ale možnost spojení dvou kmenů na procenta je :)
Tak je to bezmála to samé ;)
 

DeletedUser37473

Guest
Velikost kmenu

Ano v otázce počtu členů v kmenu jste nedali úplnou volnu do rukou hráčů. Když jsou světy kde je 100 i víc lidí v kmenu. Alespoň na začátku je asi vhodné když je v kmenu víc lidí než se to trochu vytřídí.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Co se členů v kmeni týče hlasoval jsem pro 40 tedy nejvyšší možnost, byl bych ale radši kdyby tam byla ještě vyšší možnost :hi
 
Nahoru