• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze - Příchod draků

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
Do této sekce můžete psát vaše otázky, návrhy na vylepšení a vše týkajíc se události Příchod draků. Těšíme se na vaše názory!
 
Žádné rady, musíš na to přijít sám :) Možná jedna ano, jak je ti určitě dobře známo, drak chrlí oheň. Hraj tak, aby Tě drak jedním svým dechem nespálil na škvarek, i když někdy drak zvítězí!
 
Jen se chci ujistit.: Svět 79 je před draky chráněn mocným kouzlem???
 
Přesně tak, událost poběží na všech světech vyjma speedu a nejnovějšího světa 79.
 
Zdravím, předpokládám, že v tom eventu je něco špatně a pokud ne, tak je to nejtragičtější event co znám. Za 10 vteřin denně odklikaný..a dovedu si představit, že na nejhodnotnější cenu se za určitých okolností nedostanete ani za 5 dní.
TSO
 
Musím souhlasit, tento event je žhavý kandidát na blbost roku.
 
Shodli jsme se, že kdyby se ty hody obnovovaly obdobně jako strážci nebo mrkve, například 1hod za 1 hodinu, dávalo by to o trošku větší smysl, ale takto je to totální průšvih.
 
No tak to se mi ulevilo, myslel jsem, že to hraju blbě. A ono se to nepovedlo. :)
 
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi za jakýkoliv názor, i když je negativní. Budeme také rádi za vaše názory, jak událost vylepšit. Předáme je vývojářům hry k posouzení a případné implementaci.
 
Zpět
Nahoru