• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze - Paladin a jeho bonusy

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
vratil bych predmety zpet ale limitoval bych kolik jakych predmetu paladin muze mit
treba pouze dva predmety na Paladina aby se hrac musel strategicky rozhodnou jak jednou predmet paladinovi udelite uz mu zustane po celou dobu hry zadna vymena za Premiove body a pododbne vneslo by to do hry vice strategie kdo a jak bude z predmety zachazet a jak si sve paladiny vybavi
Smysl strategie spocivajicich z 2 vyberu, kde temer 100% hracu si jeden z nich vybere ohne, mohli vymyslet jedine v americe
 

Lord Drako

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
predmety bych klidne vratil v puvodni konfiguraci.. je to uz sakra dlouho tak by to mohlo Dk opet ozivit..
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Určitě bych ocenil návrat paladina se zbrojnicí, a držel bych se u toho konzervativního nastavení s jedním paladinem :D protože když čtu fórum tak by po světě pobíhalo od jednoho hráče třeba 10 paladinů s ohni :D
 

BunnyCz1

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Zdravím,

Mám dvě varianty. I když se jedná pomalu o fakt hodně podobné alternativy, které byli už dávno ve hře, věřím, že by to bylo alespoň trochu zpestření.
====================
1) varianta - itemy (zbrojnice)
- zkusit to udělat ve formě RPG, kompletní postava (paladin) která bude moc nosit předměty - oblečení (dále jen EQ)
Helma
Brnění
Rukavice
Kalhoty
Boty
Zbraň
[Forma zbroje podle vesnice a její zaměření -
Lehká (třeba co mě první napadlo, - leather, cloth - bonus na špehy (rychlost atd)
Těžká (můžeme to zase brát z jiných her - Plate - bonus pro šermíře, těžkou kavalérii) atd atd. Všechny části výše zmíněného EQ by dávali bonus na něco jiného. (Boty - rychlost jednotky, zbraň/štít - zvýšený útok/ obranu pro danou jednotku]

Tak to by bylo k první variantě. K závěru myšlenku mám vymyšlenou, ve směs je to vzatý z ostatních her a určitě by to přineslo nějaký větší hon.
==========================
2) Varianta - Talenty ( knihy)
Ještě musím domyslet. Doplním později.

Díky za přečtení
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Děkuji za vaše názory! Vše jsem přečetl a dnes předal vývojářům hry společně s výsledky průzkumu, který běžel ve hře, kdy se 90% hráčské komunity vyjádřilo pro návrat předmětů zpátky (ev. nějakou alternativu).

Moc díky, zpětná vazba je pro nás důležitá a já věřím, že bude vývojáři vyslyšena.
 
Nahoru